Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. "MIKEL MARULI"

Unaza e Re | 82.2 M2 | 290 Euro

Jepet me qera ambient per zyra, klinika, e ndare ne tre ambiente+2 banjo, sip.brendshme, 82.2 M2, e aksesueshme dhe teper e dukshme nga rruga kryesore

Botuar më 05/07/2020
290,00 euro

MBAS INXHINIERIS TE NDERTIMIT

tek Kompleksi Magnet | 37 M2 | 200 Euro

Jepet me qera Ambient i madh "open space" me siperfaqe 37 m2, kati 2 banim me ashensor, tualet, 37 M2

Botuar më 03/07/2020
200,00 euro/muaj

QENDER

ne fillim te Rruges Dibres buze rruge | 105 M2 | 330 Euro

Jepet me Qera Zyre, me sip 105 m2, kati 3 me ashensor, ( Ap 2+1 e pershtashme dhe per banim), pjeserisht e mobiluar, buze rruge, 3 kondicioner, vetrat xhami, 2 tualete., 105 M2

Botuar më 03/07/2020
330,00 euro/muaj

RRUGA DURRESIT

prane Bar-Kafe Mullirit Vjeter | 100 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Ambjent 1+1 me sip prej 100 m2, ne katin e dyte, koridor i madh, ballkon dhe tualet, i pershtashem per zyra, qender kursesh etj, 100 M2

Botuar më 03/07/2020
400,00 euro/muaj

QENDER

Rruga e Kavajes | 176 M2 | 850 Euro

Qender, Rruga e Kavajes, jepet me qera Zyre, siperfaqe 176 m2, kati 2 me ashensor. Zyra ndahet ne 5 ambiente, 2 tualete, 2 ballkone, bosh. Do lyhet e rikonstruktohet. Eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si call center, zyre marketingu, arkitekture etj.Jepet me qera 850 Euro ne muaj me taksa te perfshira., 176 M2, 2 banjo

Botuar më 03/07/2020
850,00 euro

TEK SHESHI WILLSON

Tek Sheshi Willson | 100 M2 | 600 Euro

Tek Sheshi Willson, jepet me qira apartamenti i pershtatshem per zyra ose per banim ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti organizohet ne sallon, dy dhoma, tualet. Apartamenti ndodhet nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Per me shume informacione, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme telefononi tani Frensin ne numrin +355676088200., 100 M2, 1 banjo

Botuar më 03/07/2020
600,00 euro

RR. "MINE PEZA",

perballe me rajonin nr 3 | 100 M2 | 700 Euro

Jepet me qera zyre, 100 M2, i rregulluar ne kushte bashkekohore.

Botuar më 03/07/2020
700,00 euro

21DHJETORI

rruga e kavajes prane kryqezimit, me dritare nga rruga | 74 M2 | 250 Euro

Jepet me qera apartamenti 2+1 me siperfaqe 75m2 ne katin e 3 te nje pallati ekzistues, apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar i pershtashem per zyre akses nga rruga, 74 M2, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh

Botuar më 03/07/2020
250,00 euro/muaj

SHKOLLA E BALETIT

ngjitur | 105 M2 | 400 Euro

Jepet me qera partamenti 2+1 i pershtshem per zyere ne katin e 5 te nje pallati 12 katesh i ndodhur ngjitur me shkollen e baletit. Parket punime tepr cilesore, 105 M2, 3 ambjente, kati 5, 2 banjo, ashensor, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 03/07/2020
400,00 euro

TEK SHESHI WILLSON

Tek Sheshi Willson | 200 M2 | 1.200 Euro

Tek Sheshi Willson, jepet me qira apartamenti per zyra. Ambienti eshte ne katin e 4-te te nje pallati ekzistues. Ambienti eshte i organizuar ne 6 hapesira, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ambienti ka pamje nga rruga dhe ka vizibilitet. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane. Per me shume informacione, kontaktoni ne 0676088200, 200 M2, 2 banjo

Botuar më 02/07/2020
1.200,00 euro
)