Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. "VLLAZEN HUTA"

prane Ambulances Iraniani | 20 M2 | 22.000 Euro

Pallat i ri,m vila park, shitet zyre, 20 M2, me 5m lartesi, me hipoteke. me tualet.

Botuar më 13/10/2019
22.000,00 euro

QENDER

Rruga e Barikadave | 90 M2 | 450 Euro

Jepet apartament per zyra me qera Te rruga e “ Barrikadave “ mbi “Mon Cherie “ . Apartamenti Ndodhet ne katin e 10 . Jepet bosh e pa mobiluar . Cmimi : 450 euro, 90 M2, 7 ambjente, kati 10, totali i kateve 12, 1 banjo, ashensor, bosh, gjendja: e re

Botuar më 12/10/2019
450,00 euro/muaj

TEK BRRYLI,

RR. “ARKITEKT KASEMI”, ne pallat te ri | 48 M2 | 270 Euro

Jepet me qera zyre, 48 M2, kati 1, 1 banjo, totalisht e mobiluar, teper komode dhe arredim bashkohor, me kondicioner. Ambient i ruajtur me kamera sigurie. JO AGJENSI!

Botuar më 12/10/2019
270,00 euro

NE BLLOK

Restorant Berlini | 80 M2 | 450 Euro

Ambjent i pershtatshem per zyra me qira, 80 M2, 2 ambjente, kati 3, ashensor, ngrohje/ftohje, 1 ballkon, verande, bosh, gjendja: shume e mire, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane

Botuar më 11/10/2019
450,00 euro/muaj

RRUGA 'MUSTAFA MATOHITI'

Mbrapa Piramides | 180 M2 | 1.700 Euro

Jepet me qira ambjent open space i pershatashem per zyra, klinike, laboratore call center, etj,, 180 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane

Botuar më 11/10/2019
1.700,00 euro/muaj

PRANE MYSLYM SHYRIT

Prane Myslym Shyrit | 27 M2 | 25.000 Leke

Ne Tirane prane shkolles Faik Konica tek Myslym Shyri jepet me QERA ambjent biznesi me siperfaqe 27 m2. Ambjenti ndodhet ne katin 0 dhe eshte i pershtatshem per zyre, klinike dentare, parukeri, rrobaqepesi etj.Cmimi 25.000 Leke/muajPer cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail onlineprona@gmail.com, 27 M2, 1 ambjent, totali i kateve 9, 1 banjo, verande, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 11/10/2019
25.000 leke/muaj

RRUGA “KAVAJES”

100 M NGA SHESHI SKENDERBEJ | 330 M2 | 860.000 Euro

Zyrë në shitje me siperfaqe me te perbashketat 389 m2, ne katin e 2, e cila mund të përshtatet sipas kërkesave të klientëve. Me certifikate pronesie., 330 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 11/10/2019
860.000,00 euro

RR. ABDYL FRASHERI

TEK LIBRI UNIVERSITAR | 100 M2 | 170.000 Euro

Zyre ne shitje ne katin perdhe, 2 ambiente pune, ambient pritje dhe 2 tualete. Me hipoteke, 100 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 11/10/2019
170.000,00 euro

QENDER

Myslym Shyri | 80 M2 | 600 Euro

Qender, Myslym Shyri, jepet me qera ambinet per Zyra, siperfaqe 80 m2, kati 3 me ashensore, i ndare ne dy ambjente, recepsion, tualet, kondicioner, i shtruar me parket, vetrate xhami per mundesi reklamimi.Jepet me qera 600 Euro ne muaj, 80 M2, 1 banjo

Botuar më 11/10/2019
600,00 euro

RR. ABDYL FRASHERI

TEK LIBRI UNIVERSITAR | 224 M2 | 380.000 Euro

Zyre ne shitje dupleks ne katin perdhe dhe katin e pare, e cila ne katin perdhe ofron 2 ambiente pune, nje ambient pritje dhe 2 tualete kurse ne katin e pare ofron 3 ambiente pune, nje ambient pritje, 2 tualete dhe depo. Me hipoteke, 224 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 11/10/2019
380.000,00 euro
)