Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

ISH BLLOKU,

Rr. “Pjeter Bogdani”, | 135 M2 | 750 Euro
Përshkrim

Jepet me qera zyre e mobiluar, 135 M2, kati 6, pallat i ri me ashensor, e organizuar me tre ambiente, 2 tualete, ambient kuzhine, 2 ballkone, kondicionim dhe holl i bollshem

Karakteristika
Prona te patundshme, Qeradhenie, Zyra
Ish Blloku,, Rr. “Pjeter Bogdani”,, 135 M2, 750 euro
Kati 6
750,00 euro

Botuar më 17/06/2018

Telefon