Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. PETRO NINI LUARASI

Prane Shkolles se Baletit | 100 M2 | 450 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 per zyra i mobiluar me gjithe pajisjet e zyres, tavolina pune, dollape, karrige, bufe.E eprshtateshme per noteri, zyre konsulence, inxhinierike, call center, kontabel etj., 100 M2, 3 ambjente, kati 5, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re, Agjensia Reji's. Adresa: Kryqezimi i 21 Dhjetorit te Mulliri i Vjeter, Facebook, insta: Reji's Properties

Botuar më 15/11/2019
450,00 euro/muaj

ZYRA ME QIRA NË BLLOK (OKAZION!!!)

Rruga "Nikolla Tupe" | 298 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qira ambient per zyra, 298m2, ne bllok. Ambienti organizohet nga 5 ambiente qe funksionojne si zyra, nje kuzhine, 4 ballkone dhe 3 tualete.Ambienti pozicionohet ne zemer te qendres kryesore te biznesit ne kryeqytet, ndaj eshte i pershtatshem per nje shumellojshmeri aktivitetesh.Ne cmim perfshihet edhe tatimi ne burim., 298 M2, 7 ambjente, kati 5, totali i kateve 8, 3 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 15/11/2019
2.000,00 euro/muaj

BULEVARDI ZHAN D’ARK

Bulevardi Zhan D’Ark | 110 M2 | 500 Euro

Bulevardi Zhan D’Ark, prane gjimnazit Ismail Qemali, jepet me qera ambjent per Zyra, open space, siperfaqe 110 m2 dhe i larte 5 m, fasade xhami per mundesi reklamimi te biznesit tuaj, kati 0, pallat i ri. Orientimi me diell.Jepet me qera 500 Euro pa taksa, 110 M2

Botuar më 15/11/2019
500,00 euro

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

Pranë ish Ekspozitës | 16 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qira ambient për zyrë.Ambienti ndodhet në katin e 1-rë të një pallati të ri. Qepen• Shumë i përshtatshëm për zyrë avokatie, psikolog, ekonomist, agjensi etj, 16 M2, 1 ambjent, kati 1, 1 banjo, gjendja: shume e mire, Agjensia Reji's Properties, Adresa: Kryqezimi i 21 Dhjetorit te Mulliri i Vjeter, facebook, Insta: Reji's Properties:

Botuar më 14/11/2019
25.000 leke/muaj

21 DHJETORI

Rruga e kavajes | 80 M2 | 600 Euro

Jepet me qera zyre, 80 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 4, 1 banjo, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Ambient biznesi me qera

Botuar më 14/11/2019
600,00 euro/muaj

BULEVARDI ZOGU I

tek Intesa San Paolo Bank | 136 M2 | 500 Euro

Jepet me qira 3+1 per zyre, 136 M2, kati 10, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone

Botuar më 14/11/2019
500,00 euro

RR. "KASTRIOTI",

Institut Kamez, perballe tregut fruta perime, | 300 M2 | 750.000 Euro

Shitet godine tre kateshe me gjenerator, e rrethuar me kangjella dhe dere hekuri shitet per arsye emigrimi, trruall 450m² ku brenda saj eshte nje godine 3 kateshe, sip. ndertimi 300m², kati I, 300m², biznes bojra, parukeri dhe internet, kati II,, 300 M2, ku 140m jane ambient per karate, 100m eshte bar kafe, ballkon perreth 40m², kati III jane 2 ap.banimi, 300m² te kompletuara me kushte bashkohore te kohes, me hipoteke te rregullt.

Botuar më 14/11/2019
750.000,00 euro

BATHORE

Rr. "Merkuri" | 120 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera kati I i nje vile, per biznes, hyrje nga rruga kryesore, 120 M2, parkim per makine, oborr 100m oborr. I pershtatshem per shoqata, kopshte etj.

Botuar më 13/11/2019
30.000 leke

KOMPLEKSI MAGNET

ish Klubi Partizani, tek 21 Dhjetori | 15 M2 | 150 Euro

Jepet me qera zyre, 15 M2, kati 3, 1 banjo

Botuar më 13/11/2019
150,00 euro

RRUGA 5 MAJI

Prane Konkord Center | 40 M2 | 300 Euro

Pranë Konkord Centër jepet me qira Ambient/Zyrë kati përdhe Sipërfaqe 40m2. Ambienti është bosh ndodhet në Kompleks Pallatesh ndërtim cilësor. Cmimi 300€/Muaji. Kontakt Agjensi Origjinal (Real Estate), 40 M2, 1 ambjent, totali i kateve 9, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 12/11/2019
300,00 euro/muaj
)