Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BLV. BAJRAM CURRI

hyrja e bllokut, ne kryqezim me rrugen Sami Frasheri | 100 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1 i pershattshem per zyra, klinika dentare, laboratore etj, 100 M2, k...

Botuar më 22/05/2020
400,00 euro

RRUGA SIRI KODRA

ish Punishtja e Pastave | 80 M2 | 460 Euro

Ambient i ri, ne pallat te ri, buze rruges kryesore, ideal per klinike mjkesore, klin...

Botuar më 18/05/2020
460,00 euro/muaj

PRANE ZOGUT TE ZI

aksesi me transportin publik e larmia e sherbimeve e bejne shume te pershtatshem ambientin per aktivitete te ndryshme sherbimesh | 44 M2 | 300 Euro

Jepet me qera zyre, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri te mireadministruar dhe me sistem security.Ambienti eshte investuar, i ndare ne 2 ambiente pune, i shtruar me parket dhe i pajisur me kondicionier, 44 M2, Ne cmim nuk perfshihet tatimi mbi burim 15 %

Botuar më 27/05/2020
300,00 euro

RRUGA HOXHA TAHSIM

TEK QENDRA STEFAN | 80 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ZYRE, 80 M2, MBI DYQANE

Botuar më 26/05/2020
300,00 euro

RR. MYSLYM SHYRI

ne rrugice Nikolla Lena | 168 M2 | 150.000 Euro

Shitet ambjent per zyre, 168 M2, kati 1, me dokumenta te rregullta. Mundesi qeraje

Botuar më 26/05/2020
150.000,00 euro

RR. "NIKOLLA TUPE",

godina 7 | 135 M2 | 632 Euro

Jepet me qera 3+soxhorno per zyra, 135 M2, kati 4, 2 banjo, 2 ballkone, bosh

Botuar më 26/05/2020
632,00 euro

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

Bulevardi Gjergj Fishta | 50 M2 | 350 Euro

Jepet Zyre me qera ne pallat te Ri, siperfaqe 50 m², kati 2 me ashensor, kondicioner, tualet, orientim me diell, Zyra eshte e open space, fasade xhami, e pershtatshem per nje ser aktivitetesh si, call center, zyre kontabiliteti etj, 50 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4261376

Botuar më 25/05/2020
350,00 euro

JENI NË KËRKIM TË NJË ZYRE?

Jeni një sipërmarrës i ri, freelancer, kompani, organizatë apo projekt, ju nevojitet një lokacion ku të regjistroni biznesin tuaj? | 150 M2 | 110 Euro

Zyra të dedikuara, të mobiluara ose jo edhe poste pune brenda një hapësire të përbashkët, si dhe të gjitha shërbimet e tjera të garantuara. Të përfshira: Internet, 24/7 akses në hapësirë, çelësa të dedikuar, mobilim dhe dekorime të tjera, sistem ngrohje / ftohje, shërbim pastrimi, taksa 15% e paguar, drita dhe ujë të paguara., 150 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, Po pse te vish tek Tirana OfficeHub? Për të gjitha shërbimet e zyrës që të nevojiten nuk ke më pagesa faturash të shumta dhe të shpëndara.

Botuar më 25/05/2020
110,00 euro

RR. MYSLYM SHYRI

mbrapa Karburant Kastrati | 25 M2 | 40.000 Euro

Shitet zyre, 25 M2, Me hipoteke

Botuar më 25/05/2020
40.000,00 euro

RRUGA E ELBASANIT

Rruga e Elbasanit | 45 M2 | 320 Euro

Jepet Zyre me qera, siperfaqe 45 m², kati 2, kondicioner, tualet, orientim me diell, Zyra eshte e mobiluar, e pershtatshem per nje ser aktivitetesh si, call center, noteri, zyre kontabiliteti, klinik dentare, etj, 45 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4261374

Botuar më 24/05/2020
320,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Pallatet jeshtile | 70 M2 | 300 Leke

Zyre ose per studio pikture ose arkitekture ose muzikore ose kuse shkolle, 70 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 11, 1 banjo, verande, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 23/05/2020
300 leke/muaj

BLV. BAJRAM CURRI

hyrja e bllokut, ne kryqezim me rrugen Sami Frasheri | 100 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1 i pershattshem per zyra, klinika dentare, laboratore etj, 100 M2, kati 3, 1 banjo, k/bufe. 3 ambjente. 3 kondicioner te rinj. Pa taksa

Botuar më 22/05/2020
400,00 euro
)