Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KOPSHTI BOTANIK

Rruge kryesore | 232 M2 | 1.000 Euro

Ambient i pershtatshem per tipologji te ndryshme zyrash, me hyrje nga te dyja anet e pallatit, fasade xhami,, 232 M2, 5 ambjente, 2 banjo, bosh

Botuar më 26/02/2021
1.000,00 euro/muaj

RRUGA DURRESIT

Perballe Shkolles Qemal Stafa | 15 M2 | 200 Euro

Jepet me qera ambjent per zyra , pershtatshem pera aktivitete te ndryshme biznesi si, zyre kontabiliteti, zyre projektimesh, Zyre Avokatie etj..ngjitur me rrugen kryesore, 15 M2, kati 2, 1 banjo, ngrohje/ftohje

Botuar më 26/02/2021
200,00 euro/muaj

RRUGA FROSINA PLAKU

Prane Shkolles Naim Frasheri | 100 M2 | 324 Euro

Jepet me Qera Apartament 2+1 (i rikonstruktuar) ne pallat egzistues, bosh, e pa mobiluar, kati 1 , siperfaqe 100 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkon, e rikonstruktuar.Mund te perdoret edhe per zyra . Cmimi 324 €., 100 M2, ID:229294

Botuar më 26/02/2021
324,00 euro/muaj

PRANE STACIONIT TE TRENIT

te Hotel Prestigj | 110 M2 | 370 Euro

Jepet ambient zyre prane Hotel Prestigj e ndare ne 4 ambiente pune ,e investuar per zyra te ndryshme sherbimi, 110 M2, 4 ambjente, kati 1, bosh, gjendja: e re

Botuar më 26/02/2021
370,00 euro/muaj

BULEVRDI ZOGU I

Prane Bar Kafe Mulliri Vjeter | 50 M2 | 285 Euro

Bulevrdi Zogu i I, prane bar kafe Mulliri Vjeter, Jepet me Qera Ambient Zyre (Ap 1+1) e rikonstruktuar ne pallat ekzistues, kati 3 , siperfaqe 50 M2, Ambienti eshte i organizuar me nje dhome te madhe, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 1 dhome, 1 tualet, ballkon dhe verande, mund te jepet edhe per banim. Cmimi 285 €, 50 M2, ID:261369

Botuar më 26/02/2021
285,00 euro/muaj

ZYRE ME QIRA TEK MYSLYM SHYRI

Myslym Shyri | 25 M2 | 35.000 Leke

Zyra ndodhet prane Albtelekomit ne fillim te Myslym Shyrit.Ambjenti eshte ne nje zone te populluar dhe me nje shumellojshmerti biznesesh rreth e rrotull.Amjenti eshte ne katin 2 te nje ndertimi egzistues te mirembajtur dhe te mireadministruar , dhe eshte vend ideal per zyra te ndryshme si psh ,kontabiliteti finance programues etj.Ambjenti eshte i rregulluar i shtruar me parket , kondicioner, 25 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 6, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 26/02/2021
35.000 leke/muaj

MYSLYM SHYRI

tek Drejtoria e Policise | 70 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ambjent (Ap 2+1) i pershtatshem per zyre,e aktivitete te ndryshme biznesi, zona eshte me lokacion teper te favorshme dhe me lehtesi ne levizje, 70 M2, kati 2, 1 banjo, ngrohje/ftohje, gjendja: e mire

Botuar më 26/02/2021
500,00 euro

21 DHJETORI

Tirane | 100 M2 | 46.000 Leke

Jepet me qera ambjent per zyra pershtatshem per aktivitete te ndrysheme biznesi, lokacion perfekt, pallat i ri me ashensore, 100 M2, kati 2, 1 banjo

Botuar më 26/02/2021
46.000 leke

QENDER

prane Postes Qendreore | 120 M2 | 600 Euro

Qender, prane postes qendrore, jepet me qera Ambient Biznesi per Zyra te ndryshme, siperfaqe 120 m2, kati i 1 ne nje pallat 5-katesh. Ambienti eshte i ndare ne 3 hapesira te brendeshme, korridor, tualet, 2 ballkone dhe nje ambient te jashtem i bollshem. Ambienti eshte i sapo restauruar ne menyre teper cilesore dhe moderne. Eshte i pershtatshem per klinika mjekesore, estetike, klinike dentare,, 120 M2, 1 banjo, laboratore, zyra noteriale etj.Jepet me qera 600 euro ne muaj.

Botuar më 26/02/2021
600,00 euro/muaj

ZYRE ME QERA NE RRUGEN E DURRESIT NE TIRANE (ID 4261489)

Rr. Durresit, afer Colosseo | 40 M2 | 350 Euro

Jepet me qera zyre, open space,siperfaqe 40 m², kati 2, kondicioner, tualet, buze rruge, mundesi reklamimi, e pershatshme per zyre,agjensi etj., 40 M2, Property ID : 4261489 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/02/2021
350,00 euro
)