Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

AMBIENT ME QIRA TEK RRUGA BARDHYL

Ambient me qira tek Rruga Bardhyl | 23 M2 | 200 Euro

Ambient me qira tek Rruga Bardhyl, ne rruge kryesore. Ambienti ka nje sip prej 30 m2 dhe eshte i mire investuar. Se fundmi ka sherbyer si zyre. Per me shume informacion na kontaktoni., 23 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 10/05/2021
200,00 euro/muaj

AMBIENT NE SHITJE TEK RRUGA BARDHYL

Ambient ne shitje tek Rruga Bardhyl | 23 M2 | 105.000 Euro

Ambient ne shitje tek Rruga Bardhyl, ne rruge kryesore. Ambienti ka nje sip prej 23 m2 dhe eshte i mire investuar. Se fundmi ka sherbyer si zyre. Per me shume informacion na kontak, 23 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 10/05/2021
105.000,00 euro

BLLOK

Sheshi Wilson | 180 M2 | 1.500 Euro

Ambient open-space, i pershtatshem per tipologji te ndryshme zyrash, 180 M2, kati 1, 1 banjo

Botuar më 10/05/2021
1.500,00 euro/muaj

AMBIENT ME QIRA TEK RRUGA BARDHYL

Ambient me qira tek Rruga Bardhyl | 30 M2 | 200 Euro

Ambient me qira tek Rruga Bardhyl, ne rruge kryesore. Ambienti ka nje sip prej 30 m2 dhe eshte i mire investuar. Se fundmi ka sherbyer si zyre. Per me shume informacion na kontaktoni., 30 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 10/05/2021
200,00 euro/muaj

BLLOK

Sheshi Wilson | 180 M2 | 1.500 Euro

Ambient open-space, i pershtatshem per tipologji te ndryshme zyrash, 180 M2, kati 1, 1 banjo

Botuar më 10/05/2021
1.500,00 euro/muaj

BLVD. DESHMORET E KOMBIT

Perballe Kryeministrise | 17 M2 | 200 Euro

Jepet me Qera Zyre prane Piramides. Zyra ndodhet ne rrugen kryesore.Ka 2 fasada te medha xhami., 17 M2, 1 ambjent, kati 2, 1 banjo, bosh

Botuar më 10/05/2021
200,00 euro/muaj

GARDA

Prane Gardes | 20 M2 | 300 Euro

Jepet ambient per zyra 20 m2 ,Kat2 pallat i ri i investuar cdo punim cilesore, 20 M2, 1 ambjent, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 10/05/2021
300,00 euro/muaj

ZYRE ME QERA NE DON BOSKO, PRANE VIVA MARKET NE TIRANE (ID 4261536)

Ne Don Bosko, prane Viva Market | 96 M2 | 270 Euro

Jepet me qera Zyre ne pallat te Ri, bosh, i ndare ne 2 ambjente, siperfaqe 96 m², kati 2 me ashensor, tualet, ballkon, orientim me diell., 96 M2, Property ID : 4261536 www.dreamalbania.al

Botuar më 10/05/2021
270,00 euro

BLLOK

Sheshi Wilson | 180 M2 | 1.500 Euro

Ambient open-space, i pershtatshem per tipologji te ndryshme zyrash, 180 M2, kati 1, 1 banjo

Botuar më 10/05/2021
1.500,00 euro/muaj

BLLOK

Sheshi Wilson | 180 M2 | 1.500 Euro

Ambient open-space, i pershtatshem per tipologji te ndryshme zyrash, 180 M2, kati 1, 1 banjo

Botuar më 10/05/2021
1.500,00 euro/muaj
)