Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BLLOK

Prane Sky Tower | 112 M2 | 1.500 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Zyra
Bllok, Prane Sky Tower, 112 M2, 1.500 euro
1 banjo
Përshkrim

Jepet me qera ambjent per Zyra i sapo investuar, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 112 m2, i ndare ne 4 ambjente, nje tualet. Ambienti ka investime te shumta si izolim akustik, parket, kondicioner, arredim cilesor. Ne cmim perfshihen dhe taksat., 112 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

1.500,00 euro

Botuar më 08/10/2019

Telefon
Email
)