Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BLLOK

Prane ama kafe | 70 M2 | 350 Euro
Përshkrim

Ambjenti komercial ka nje siperfaqe 70m2 dhe ndodhet ne katin e katert. Ambienti sapo eshte liruar dhe po rikonstruktohet. I pershtatshem per zyre ligjore/klinike dentare/etj…Eshte i organizuar nga 2 ambiente te ndara dhe tualeti., 70 M2

Karakteristika
Prona te patundshme, Qeradhenie, Zyra
Bllok, Prane ama kafe, 70 M2, 350 euro
350,00 euro/muaj

Botuar më 11/06/2018

Telefon
Email