Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA ELBASANIT PRANE UNIVERSITETIT LUARASI

Rruga Elbasanit prane Universitetit Luarasi | 110 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 ne vile, siperfaqe 110 m², kati i dyte, i mobiluar totalisht, korridor shperndares me parket, 2 dhoma gjumi, dhome ndenje + kuzhine me parket, 2 kondicioner, ballkon i madh i hapur rreth 8 m², tualete me dritare, me ndricim natyral, orientim Lindje – Perendim., 110 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4251107

Botuar më 11/07/2020
400,00 euro

RR. RAPO HEKALI

tek "Eleonora" | 60 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera ap 1+1 kati i pare i nje vile. Apartamenti leshohet vetem per cifte ose femra, 60 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 11/07/2020
23.000 leke/muaj

KOMPLEKSIT DINAMO

prane | 184 M2 | 270.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, 184 M2, me certifikate pronesie ,

Botuar më 11/07/2020
270.000,00 euro

KODRA E PRIFTIT

3 minuta larg club Venu | 202 M2 | 800 Euro

Vile per Qera te Kodra Priftit. Me siperfaqe totale 202m2 eshte e organizuar ne tre dhoma gjumi, papafingo, soxhorno, tre tualete, verande dhe oborr me siperfaqe 100m2. Vila eshte pjeserisht e mobiluar dhe mund te behet mobilim shtese ne varesi te klientit. Ka sistem kondicionimi me kondicioner. Vila disponon dhe garazhd ne katin -1. Ka pamje te lire, drite dhe diell pjesen me te madhe te dites, 202 M2, totali i kateve 3, 3 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 11/07/2020
800,00 euro/muaj

DURRES PRANE KOLEGJIT ENEIDA

Durres prane Kolegjit Eneida | 130 M2 | 95.000 Euro

Ne Durres prane Kolegjit Eneida SHITET shtepi 1 kateshe me oborr dhe bace me siperfaqe trualli 390 m2 dhe siperfaqe ndertimi 130 m2. Shtepia perbehet nga korridori, 3 dhoma gjumi, ambient gatim ngrenie ndenje, tualet me dritare, verande, vend parkimi dhe bace. Disponon Certifikate Pronesie.Cmimi 95.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 130 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 10/07/2020
95.000,00 euro

SHITET VILE 2 KATE NE DURRES PLAZH HAMALLAJ

Plazh Hamallaj Durres | 170 M2 | 360.000 Euro

Ne Hamallaj te Durresit ne Kompleks Rezidencial Turistik prane plazhit, SHITET Vile individuale 2 Kate me sip ndertimi 170 m2 dhe sip trualli 560 m2.Perbehet nga Kati i 1 me 80 m2 ambjent gatim ngrenie ndenje, 1 dh.gjumi, 1 tualet me dritare dhe Kati 2 me 90 m2 ,3 dh.gjumi, 2 tualete me dritare dhe 2 ballkone.E mobiluar me Certifikate Pronesie.INFO.Cel. 0684109062,E-mail. onlineprona@gmail.com., 170 M2, 6 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 10/07/2020
360.000,00 euro

METOQ SARANDE

Metoq Sarande | 100 M2 | 50.000 Euro

Ne Sarande ne Metoq 5 minuta larg detit SHITET shtepi 1 kat me siperfaqe 100 m2 dhe sip trualli 300 m2. Shtepia perbehet nga 3 dhoma gjumi, 3 tualete dhe ambjenti i gatim ngrenie ndenie. Disponon Certifikate Pronesie.Cmimi 50.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 100 M2, 3 ambjente, totali i kateve 1, 3 banjo, 3 dhoma gjumi, tarrace, verande, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 10/07/2020
50.000,00 euro

JEPET ME QERA: VILË 2 KT/ RRUGA: "NIKO AVRAMI"

Rruga: "Niko Avrami" pranë shkollës "Bajram Curri" | 340 M2 | 900 Euro

Kati I-rë përbëhet nga një sallon i madh ndjenje, dhe kuzhinë sëbashku, 3 dhoma gjumi, korridor i madh, tualet. Kati II- të përbëhet nga 4 dhoma gjumi, korridor i madh, tualet, verandë. Vila disponon oborr të gjelbëruar dhe i rrethuar me mur, vend parkimi. Vila është e përshtshme edhe për biznes pasi ofron nje organizim shumë të mirë të hapësirave të brendshme., 340 M2, 12 ambjente, totali i kateve 2, 2 banjo, 7 dhoma gjumi, vendparkim, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e re

Botuar më 10/07/2020
900,00 euro/muaj

VAQARR,

prane burgut | 160 M2 | 8.000.000 Leke

Shitet vile, 160 M2, Kollona te gatshme per kat te III-te, sip. oborri+bahçe 300m², drita, uje 24/h. Mund te jepet dhe me qera, 10.000 leke secili kat, e legalizuar

Botuar më 10/07/2020
8.000.000 leke

RRUGA ILIRIA

Laprake, Pas spitalit Ushtarak | 205 M2 | 260.000 Euro

Shitet vile 2 kate banimi, 205 M2, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, 100m² oborr, 30m² njesi (dyqan)

Botuar më 10/07/2020
260.000,00 euro
)