Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

VORE

MBRAPA CITY PARK | 2.000 M2 | 300000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Vila
Vore, MBRAPA CITY PARK, 2.000 M2, 300.000 euro
I mobiluar
Oborr
Përshkrim

Shitet vile 3 kateshe, sip. ndertimi 170m² + sip. e jashtme, 2.000 M2, oborr, i mobiluar, ndertim i ri. Me hipoteke dhe dokumentacion te rregullt

300.000,00 euro

Botuar më 02/12/2019

Telefon
)