Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DAIAS NE QENDER,

5min larg Tegut | 100 M2 | 82.000 Euro

Shitet shtepi private 2+1, me bodrum, sip. ndertimi, 100 M2, 1 banjo, 1 ballkon, me hipoteke te rregullt + 400m² toke me dokumenta. Cmimi ne total

Botuar më 26/08/2019
82.000,00 euro

FARKE E VOGEL

kodra e Çallakut | 145 M2 | 140.000 Euro

Shitet shtepi private 2 kateshe, kati 2, 145 M2, kati ! 80m²+500m² toke e legalizuar, me certifikate pronesie. Totalisht e kompletuar, ndertim i ri. Mundesi dhenie me qera

Botuar më 25/08/2019
140.000,00 euro

ZONA DON BOSKO,

rr. "Albanopoli" | 340 M2 | 340.000 Euro

Shitet vile 1 kateshe, sip. ndertimi 121m², me oborr, sip. totale, 340 M2, e rregulluar dhe kompletuar. E pershtatshme dhe per biznes privat. Me hipoteke.

Botuar më 25/08/2019
340.000,00 euro

DURRES

buze rruges kryesore, ne hyrje te qytetit | 1.300 M2 | 1.500.000 Euro

Shitet vile, 1.300 M2, totali i kateve 6, 10 banjo, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, gjendja: shume e mire, i pershtatshem per hotel etj

Botuar më 24/08/2019
1.500.000,00 euro

RR. "KAVAJES", NGJITUR ME MURIN E AMBASADËS GJERMANE,

në nje vend të siguruar me roje | 550 M2 | 850.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe me hipoteke: 6 ap. 3+1, sip, 550 M2, E pershtatshme per ndertim hoteli, vile, etj. Dokumenta të rregullta trualli e ndërtimi me hipoteke te vjeter (pronë e trashëguar)

Botuar më 24/08/2019
850.000,00 euro

RR. "KAVAJES", NGJITUR ME MURIN E AMBASADËS GJERMANE,

në vend të siguruar me roje, | 200 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qera vile 3 kateshe me hipoteke: 6 ap. 3+1, sip. per secilin kat, 200 M2, E pershtatshme per hotel. Vila eshte e vjeter dhe kerkon rikonstruktim te cilet do ta marrin persiper te interesuarit. 6 muajt e pare pa pages. Çmimi negociohet

Botuar më 24/08/2019
4.000,00 euro

RR. KAVAJES,

tek ish Uzina, sot Policia Bashkiake | 410 M2 | 465.000 Euro

Shitet shtepi 3 - kateshe, 410 M2, Kati i pare 4 m i larte i cili aktualisht sherben si servis automjetesh. Dy katet e tjera jane dubleks dhe sherbejne per banim, ndertim i ri, me shkalle me vehte nga jashte

Botuar më 24/08/2019
465.000,00 euro

LAGJIA DONIKA KASTRIOTI

Berat | 90 M2 | 10.000.000 Leke

Shitet shtepi private 2 kateshe, 90 M2, me sip toke 200m²

Botuar më 24/08/2019
10.000.000 leke

POGRADEC

rruga Demokracia Verdove | 200 M2 | 8.000.000 Leke

Shitet vile dykateshe, 200 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 4 ballkone, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e mire, me te gjitha dokumentat

Botuar më 24/08/2019
8.000.000 leke

LAGJIA 3 HERONJTE SHKODER

drejtoria e ujesjellesit qytet | 104 M2 | 100.000 Euro

Shitet shtepi private, 104 M2, 4 ambjente, 1 banjo, gjendja: shume e mire, +327m² truall,me dokumenta te rregullta

Botuar më 24/08/2019
100.000,00 euro