Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NE VENDIN ME TE MIRE TE ZONES SE FRESKUT

100 m ne hyrje te rruges te teleferikut | 1.000 M2 | 230.000 Euro

Super okazion!!!Shitet ndertese 4 kateshe-me 8 apartamente.Siperfaqja e cdo apartamenti 125 m2.Nder te cilet 7 apartamente te paperfunduar dhe i teti ne kat te dyte i perfunduar.Objekt i rrethuar me porte buze rruges kryesore.,me oborr 250 m2.Me hipoteke .Pronari jeton jashte shtetit. E trajton vetem Agjensia RE-AL,, 1.000 M2, totali i kateve 4

Botuar më 09/04/2020
230.000,00 euro

AUTOSTRADA TIRANE-DURRES

500m ne krahe te QTU-se, prane stacionit te trenit Kashar | 500 M2 | 250.000 Euro

Shitet vile 4 kateshe, 500 M2, kati 4, 5 banjo, 4 ballkone, gjendja: shume e mire, kati I me garazh, sip. kati 90m², dokumenta te rregullta hipotekore si edhe leje ndertimi. E pershtatshme per çdo lloj biznesi(Mundesi per qera 600 Euro/muaj)

Botuar më 09/04/2020
250.000,00 euro

100M POSHTE FAKULTETIT TE MJEKSISE

Rr. "Selaudin Zorba" | 320 M2 | 256.000 Euro

Shitet vile 4 kateshe, sip.totale e viles eshte, 320 M2, siperfaqe banimi secli kate 60m, sip.trualli 200m², dokumnenta te rregullta, me legalizim, truall i trasheguar. Aktualisht me qera. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 09/04/2020
256.000,00 euro

KOMBINAT,

prane Misto Mames | 500 M2 | 600.000 Euro

Shitet vile 5 kateshe, sip. totale, 500 M2, e rregulluar, veshur me termoizolim, dokumenta te rregullta.

Botuar më 08/04/2020
600.000,00 euro

RESIDENCA OLIVE GROVE

Tegu | 131 M2 | 177.000 Euro

Vila eshte e ndertuar ne 2 kate, me nje ndertim cilesor dhe punime te standarteve te fundit.Nga brenda vila ka sistem kondicionimi.Vila ka nje verande te madhe me siperfaqe 60 m2.Siperfaqe e brendshme e viles eshte 131 m2.Gjithashtu, perfshire ne cmim jane 2 Poste Parkimit., 131 M2, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, verande, oborr

Botuar më 08/04/2020
177.000,00 euro

RESIDENCA OLIVE GROVE

Tegu | 131 M2 | 700 Euro

Vila eshte e ndertuar ne 2 kate, me nje ndertim cilesor dhe punime te standarteve te fundit.Nga brenda vila ka sistem kondicionimi.Vila ka nje verande te madhe me siperfaqe 60 m2.Siperfaqe e brendshme e viles eshte 131 m2.Gjithashtu, perfshire ne cmim jane 2 Poste Parkimit., 131 M2, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje

Botuar më 08/04/2020
700,00 euro

KODRA E PRIFTIT

Ne zonen e shkolles jo publike Mrekullia | 320 M2 | 165.000 Euro

Shitet vile, 320 M2, totali i kateve 3, 3 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, Siperfaqe trualli 330m2. Me hipoteke. Shitet per arsye emigracioni. Nuk bashkepunojme me Agjensite Imobilare

Botuar më 07/04/2020
165.000,00 euro

YRSHEK

Prane Klinikes se syve UZLLOVA, ne Yrshek. | 200 M2 | 200.000 Euro

Shitet vile 2 katshe, 200 M2, totali i kateve 2, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: per t'u rikonstruktuar, Siperfaqe e truallit eshte 1500m2. Me hipoteke. Me mundesi dalje ne rruge kryesore, vetem 100metra. Me Hipoteke. Jo Agjensi Imobilare.

Botuar më 07/04/2020
200.000,00 euro

VISHJE

3 km nga Qendra Tregetare TEG | 322 M2 | 365.000 Euro

Shitet vile, 322 M2, totali i kateve 2, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, vendparkim, oborr, bosh, gjendja: e re, punime te cilesise me te larte te mundeshme,siperfaqe truallit per cdo vile 800m² deri 900m²,aktualisht kane perfunduar sovatimet e brendeshme dhe jashtme,jo agjensi imobilare.

Botuar më 07/04/2020
365.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

RRUGA LIMAN KABA | 412 M2 | 1.500 Euro

Tek Komuna e Parisit, jepet me qira nje vile unike. Vile e perbere nga nje kat garazh dhe tre kate ambjente banimi. Vila eshte shume e pershtatshme per nje familje, nje aktivitet komercial ose per qellime te tjera specifike. Vila ka nje projekt shume funksional dhe ndertim qe mundeson shperndarje dhe shfrytezim optimal te ambjenteve., 412 M2, 3 banjo, 6 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/04/2020
1.500,00 euro/muaj
)