Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

VILAT AMERIKANE

Rruga Elbasanit | 306 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera Vile Luksove 3-kateshe Papafingo e madhe per femije. -Tarrace e madhe. -Sistem ngrohje-ftohje. -Panele diellore. -E mobiluar me nje arredim modern dhe luksoz. -E veshur nga jashte. -, 306 M2, kati 3, totali i kateve 3, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 01/02/2023
2.000,00 euro

VILE 2-KATESHE NE SHITJE TE RRUGA E KAVAJES PRANE BLLOKUT TE AMBASADAVE NE TIRANE(ID 4141025)

Rruga e Kavajes, prane Bllokut te Ambasadave | 244 M2 | 375.000 Euro

Shitet Vile private 2-kateshe, siperfaqe 244 m²(siperfaqe ndertimore 160 m²-secili kat 80 m² dhe 154 m² oborr), me Hipoteke, 2 tualete me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, 2 ballkone, orientimi me diell. Katet e Viles organizohen ne soxhorno, dhome gjumi, tualet, ballkon dhe koridor shperndares. Vila ndodhet ne Zone Elitare dhe eshte teper e pershtatshme dhe per biznes. Shitet 375000 euro, 244 M2, Property ID : 4141025 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
375.000,00 euro

VILE LUKSOZE ME QERA TEK REZIDENCA “SECRET GARDEN” PRANE TEG-UT NE TIRANE (ID 4251230)

Rezidenca “Secret Garden” prane TEG-ut | 300 M2 | 2.500 Euro

Jepen me qera 2 Katet e nje Vile Luksoze, te mobiluar me te gjitha menyre moderne, siperfaqe 300 m², kati 2 dhe kati 3, kondicioner, sistem kondicionimi qendror, cdo dhome me parket, vendparkim, 5 tualete, 4 ballkone, orientim me diell. Jepet me qera kati i dyte 1000 euro dhe kati trete 1500 euro ose e gjitha 2500 euro., 300 M2, Property ID : 4251230 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
2.500,00 euro

JEPET ME QERA SUPER VILE

Mine Peza | 200 M2 | 2.000 Euro

Vila jepet vetem per biznese.Oborr dhe parkim per 3 makina, 200 M2, totali i kateve 3, 4 banjo, 8 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e re

Botuar më 01/02/2023
2.000,00 euro/muaj

VILE PRIVATE DY KATESHE NE SHITJE NE SELITE (ID 4151084)

Selite | 477 M2 | 350.000 Euro

Shitet Vile Dy Kateshe, Vila ka Siperfaqe Trualli 315 m² (Siperfaqe katit pare eshte 80.9 m² dhe Siperfaqe katit Dyte eshte 80.9 m²). Prona Disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor. Ndodhet ne nje zone te qete (mundesi per investim). Kati Pare Organizohet ne: Dy dhoma Gjumi, Dhome ndenje + ambient gatimi, depo, tualet, Aktualisht Kati i pare eshte i dhene me qera. .. SHITET 350000 euro, 477 M2, Property ID : 4151084 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
350.000,00 euro

VILE 4 KATESHE ME QERA NE ZONEN E TREGUT ELEKTRIK RRUGA MIHAL GRAMENO (ID 4251192).

Ne zonen e Tregut Elektrik rruga Mihal Grameno | 900 M2 | 1.300 Euro

Jepet me qera vile private, siperfaqja totale 900 m² ( 300 m² cdo kat), 4 kate , bosh, organizohet ne 2 sallone, kuzhine, 4 dhoma gjumi, studio, 3 tualete, 3 korridore, kati perdhese bodrum & garazh, tarrace 70 m² dhe 40 m² ballkon + 20 m² verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, bace me peme frutore, oborri me lule dhe plot gjelberim, gjenerator, uje me depozita 3000 litra., 900 M2, Property ID : 4251192 www.dreamalbania.al

Botuar më 31/01/2023
1.300,00 euro

VILE NE SHITJE NE RRUGEN DRITAN HOXHA NE TIRANE (ID 4151086)

Rruga Dritan Hoxha | 250 M2 | 280.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe me siperfaqe totale 250m². Kati i pare ka siperfaqe 101m², organizohet ne ambjent holli, dhome ndenjeje dhe gatimi, 1 dhome gjumi, korridor, depo, tualet. Kati i dyte ka siperfaqe 101m², organizohet ne nje dhome ndenje, ambjent kuzhine, 1 dhome gjumi, kuzhine, 2 tualete dhe shkalle druri qe te cojne ne papafingo. Tavani eshte me derrase. Kati i trete papafingo 48m², ..., 250 M2, Property ID : 4151086 www.dreamalbania.al

Botuar më 31/01/2023
280.000,00 euro

VILE ME QERA TEK SUNRISE RESIDENCE NE TIRANE (ID 4251174)

Rezidenca “Sunrise Residence”, prane TEG-ut, | 243 M2 | 3.000 Euro

Jepet me qera Vile Luksoze 4-kateshe, mobilim i ri ne kushte bashkekohore, siperfaqe 243.3 m² ndertese + oborr i gjelberuar, soxhorno, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 3 tualete me dritare, 3 ballkone, verande, depo, garderobe, lavanteri, orientim me diell. Jepet me qera 3000 euro, 243 M2, Property ID : 4251174www.dreamalbania.al

Botuar më 31/01/2023
3.000,00 euro

VILE PRIVATE DY KATESHE NE SHITJE NE ZONEN E KINOSTUDIOS PRANE SHKOLLES GJON BUZUKU (ID 4141027)

Kinostudio, prane shkolles Gjon Buzuku | 160 M2 | 160.000 Euro

Shitet vile private dy kateshe. Vila organizohet ne katin e pare si njesi biznesi me siperfaqe 43.1 m², aktualisht i dhene me qera. Kati i dyte me siperfaqe 102.6 m² dhe 13.7 m² verande. Ambjenti organizohet ne sallon dhe kuzhine, 3 dhoma gjumi dhe tualet. Vila disponon hipoteke dhe kati i pare mund te konvertohet me te njejten planimetri si e katit te dyte. Ofrohet mundesi ndertimi kati tjeter, 160 M2, Property ID : 4141027 www.dreamalbania.al

Botuar më 31/01/2023
160.000,00 euro

LONG HILL RESIDENCE

LONG HILL | 1.050 M2 | 1.300.000 Euro

SHITET VILE LUKSOZE 2-KATESHE TEK “LONG HILL RESIDENCE”!!!Vila eshte 350 m2 siperfaqe e brendshme,700 m2 bace + 2 poste parkimi.-2 living room, ne katin 0 dhe ne katin +1,4 dhoma gjumi, me hapesira te medha,-2 walking closet,Lavanteri dhe dhome teknike.-4 tualete, 2 prej te cilave dhe me vaske pervec dushit,-E gjithe shtepia ka sistem ngrohje.-Oborri ka peme frutore si: limona, qershi etj., 1.050 M2, 7 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 4 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 31/01/2023
1.300.000,00 euro
)