Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

VLORE

lagjia 1 Maji, 100m larg nga deti | 210 M2 | 100.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe, 210 M2, oborr, 370m², me dokumenta te rregullta. Kati I jepet me qera

Botuar më 26/08/2019
100.000,00 euro

RRUGA ISUF BANKA

BANESA 24, BRENDA UNAZES, ZONA E VILAVE SALITE | 94 M2 | 26.000 Leke

Jepen me qera dy hyrje, kati 1 80 m ² dhe kati 3, 94 M2, te mobiluara, 23000 leke dhe kati 3

Botuar më 26/08/2019
26.000 leke

TIRANE

Selite | 500 M2 | 650.000 Euro

500 M2, totali i kateve 3, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 5 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 26/08/2019
650.000,00 euro

RR. "TRE VELLEZERIT KONTI"

(Rr. Elbasanit), | 1.000 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera vile 2 kateshe, sip.totale, 1.000 M2, e mbjelle me peme frutore, kati I dhe i II, 2+1+banjo+ballkon, bodrumi me 4 ambente te pershtatshme per cdo loj biznesi. Te interesuarit te kontaktojne ne viber ose whatsapp

Botuar më 26/08/2019
60.000 leke

RRUGA POGRADEC-KORC

Km 1 | 300 M2 | 150.000 Euro

Shitet vile, 300 M2, 4 ambjente, totali i kateve 3, 4 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire, me hipoteke, kati I funksionon si Bar Restorant, i dyti pajisur per hotel, i treti per banim + garazh 35m²

Botuar më 26/08/2019
150.000,00 euro

DAIAS NE QENDER,

5min larg Tegut | 100 M2 | 82.000 Euro

Shitet shtepi private 2+1, me bodrum, sip. ndertimi, 100 M2, 1 banjo, 1 ballkon, me hipoteke te rregullt + 400m² toke me dokumenta. Cmimi ne total

Botuar më 26/08/2019
82.000,00 euro

FARKE E VOGEL

kodra e Çallakut | 145 M2 | 140.000 Euro

Shitet shtepi private 2 kateshe, kati 2, 145 M2, kati ! 80m²+500m² toke e legalizuar, me certifikate pronesie. Totalisht e kompletuar, ndertim i ri. Mundesi dhenie me qera

Botuar më 25/08/2019
140.000,00 euro

ZONA DON BOSKO,

rr. "Albanopoli" | 340 M2 | 340.000 Euro

Shitet vile 1 kateshe, sip. ndertimi 121m², me oborr, sip. totale, 340 M2, e rregulluar dhe kompletuar. E pershtatshme dhe per biznes privat. Me hipoteke.

Botuar më 25/08/2019
340.000,00 euro

DURRES

buze rruges kryesore, ne hyrje te qytetit | 1.300 M2 | 1.500.000 Euro

Shitet vile, 1.300 M2, totali i kateve 6, 10 banjo, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, gjendja: shume e mire, i pershtatshem per hotel etj

Botuar më 24/08/2019
1.500.000,00 euro

RR. "KAVAJES", NGJITUR ME MURIN E AMBASADËS GJERMANE,

në nje vend të siguruar me roje | 550 M2 | 850.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe me hipoteke: 6 ap. 3+1, sip, 550 M2, E pershtatshme per ndertim hoteli, vile, etj. Dokumenta të rregullta trualli e ndërtimi me hipoteke te vjeter (pronë e trashëguar)

Botuar më 24/08/2019
850.000,00 euro