Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR."4 DESHMORET"

prane Gjimnazit Partizani | 540 M2 | 450.000 Euro

Shitet Vile 3 kateshe, 540 M2, kati I dyqan 105m². 2 katet e tjera shtepi banimi. Me oborr. Me hipoteke

Botuar më 18/12/2018
450.000,00 euro

ALI DEMI,

shitet | 310 M2 | 280.000 Euro

Vile dy kateshe, 310 M2, ndertim, sip.toke 200m², me hipoteke.

Botuar më 18/12/2018
280.000,00 euro

PASKUQAN

400m ne rrugen e Babrrus | 30 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera lokal (per biznes) me tualet, 30 M2, kati i dyte, me lulishte, ballkon, kati 1 dyqan 30 m + shtepi hyrje me vete, me oborr dhe tualete bashke me pajisjet

Botuar më 18/12/2018
40.000 leke

SAUK I RI, AFER AMBULANCES,

shitet | 500 M2 | 150.000 Euro

Shtepi private sip.ndertimi 120m²+garazhd 120m², sip.trualli, 500 M2, shume pak e banuar(sallon+kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 ballkone)

Botuar më 18/12/2018
150.000,00 euro

KOMBINAT

ish Fabrika e Qelqit | 500 M2 | 175.000 Euro

Shitje ose jepet me qera, 500 M2, 9 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, oborr, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 18/12/2018
175.000,00 euro

VLORE

lagjia 1 Maji, 100m larg nga deti | 210 M2 | 100.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe, 210 M2, oborr, 370m², me dokumenta te rregullta

Botuar më 18/12/2018
100.000,00 euro

RR. VLLAZEN HUTA

perballe Iranianit | 230 M2 | 800 Euro

Jepet me qera ambjent, 230 M2

Botuar më 18/12/2018
800,00 euro

RR. "KAVAJES", NGJITUR ME MURIN E AMBASADËS GJERMANE,

në vend të siguruar me roje, | 900 M2 | 800.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe me hipoteke: 6 ap. 3+1, oborr para dhe mbrapa 300m², sip. totale, 900 M2, E pershtatshme per ndertim hoteli, vile, etj. Dokumenta të rregullta trualli e ndërtimi me hipoteke te vjeter (pronë e trashëguar)

Botuar më 18/12/2018
800.000,00 euro

RR. "SIRI KODRA",

prane ish Punishtes se Pastave, | 300 M2 | 300.000 Euro

Shitet shtepi private 4 dhoma, 2 anekse, oborr, sip. totale, 300 M2, dokumenta te rregullta

Botuar më 18/12/2018
300.000,00 euro

RR. ZANA FLLOQI

nr.46 Kodra e Priftit | 223 M2 | 20.000.000 Leke

Shitet vile dy kateshe, 223 M2, 3 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, truall 250m², me hipotek, e rivleresuar. Me garazh

Botuar më 18/12/2018
20.000.000 leke