Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

AFER MEDRESES

tek Rr. Riza Cerova, | 450 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera Vile 3 kateshe, me punime cilsore, oborr me pem dhe lule, e shtruar me pllaka oborri, e mobiluar, kati pare esht i perber nga nje soxhorno e madhe vec, dhome te madhe gatimi dhe ngrenie vec, tualet dhe ballkon, kati dyte eshte i perber 3 dhoma gjumi ( njera eshte e madhe ) dhe tualet, kati trete eshte i perber nga nje ambjent i madhe, dhome te madhe dhe ballkon i madh,kondicionere, 450 M2, EUROPA Real Estate /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar më 18/09/2018
1.000,00 euro

NE INSTITUT

tek Shkolla 9 vjecare | 550 M2 | 130.000 Euro

Shitet shtepi private, 550 M2, totali i kateve 2, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, gjendja: e re

Botuar më 18/09/2018
130.000,00 euro

RRUGA HAMDI PEPO

zona selite | 600 M2 | 780.000 Euro

Shitet vile, 600 M2, totali i kateve 3, 3 banjo, 3 dhoma gjumi, 4 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/09/2018
1.300,00 euro/m2

RRUGA " MYSLYM KETA "

tek kryqezimi i Kafes se Rremes | 360 M2 | 220.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, 360 M2, i mobiluar, Kati i pare perdoret aktualisht si biznes ( Bar - Kafe ), ndersa dy katet e tjera per banim. Cdo kat ka sip.120 m². Ndertim i ri. Mund te perdoret edhe per biznes. Me hipoteke

Botuar më 18/09/2018
220.000,00 euro

RR. "FUAT TOPTANI",

perballe qytetit Studenti | 1.009 M2 | 180.000 Euro

Vile e re 3 kateshe e gjysem, sip. ndertimi,, 1.009 M2, 5 ambjente, 1 banjo, gjendja: e rikonstruktuar, sistem ngrohje + panel diellor. Me 3 garazhde per makine, shtepi e perfunduar. Me hipoteke. Shitet komplet ose e ndare me kate me vehte.

Botuar më 18/09/2018
180.000,00 euro

RRUGA THANAS ZIKO

afer gjimnazit | 180 M2 | 180.000 Euro

Shitet vile tre kateshe, 180 M2, 6 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire, me hipoteke me rivleresim, kati i I per biznes

Botuar më 18/09/2018
1.000,00 euro/m2

RR. DUM ALLA

tek Xhamlliku | 100 M2 | 100.000 Euro

Shitet vile, 100 M2, 3 ambjente, 1 banjo, gjendja: e mire, 70m² ndertim dhe 30m² oborr, 3-kate. Me tapi,

Botuar më 18/09/2018
100.000,00 euro

SHKOZE

Rruga Kristaq Antoniu | 157 M2 | 60.000 Euro

Shitet shtepi private e pambaruar, 2 kateshe secili mjeri 144m² dhe kati i dyte, 157 M2, 1 banjo

Botuar më 18/09/2018
60.000,00 euro

TEK PAJTONI CENTER

50 m larg nga "Pajtoni Center", prapa tregut ushqimor | 300 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera vile 3-kateshe, 300 M2, i mobiluar, 6 dhoma, kuzhine, 3 banjo, oborr 200m2, mundesi parkimi per 4 makina, preferohen te huaj ose shoqata

Botuar më 18/09/2018
1.200,00 euro

RR. "SIRI KODRA",

prane ish Punishtes se Pastave, | 300 M2 | 300.000 Euro

Shitet shtepi private 4 dhoma, 2 anekse, oborr, sip. totale, 300 M2, dokumenta te rregullta

Botuar më 18/09/2018
1.000,00 euro/m2