Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK SHESHI AVNI RUSTEMI NE PAZARIN E RI

Shitet vile e pershtatur per HOSTEL | 116.20 M2 | 220000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Vila
Tek Sheshi Avni Rustemi ne PAZARIN E RI, Shitet vile e pershtatur per HOSTEL, 116.20 M2, 220.000 euro
Përshkrim

Vila eshte 2 kateshe dhe parkim 4 makina te vogla ose 2 te medha. Ka nje siperfaqe trualli prej, 116.20 M2, sip. totale ndertim i dy kateve 125.1m, sip.oborri 64.5 m. Me dokumenta te rregullta hipotekore. E rrethuar me porte me vete, me mur, 2 dyer, porte me vete me pult.

220.000,00 euro

Botuar më 09/10/2019

Telefon
)