Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

VAQARR,

prane burgut | 160 M2 | 8.000.000 Leke

Shitet vile, 160 M2, Kollona te gatshme per kat te III-te, sip. oborri+bahçe 300m², drita, uje 24/h. Mund te jepet dhe me qera, 10.000 leke secili kat, e legalizuar

Botuar më 16/12/2019
8.000.000 leke

KODER KAMEZ INSTITUT

100m nga rruga kryesore, | 110 M2 | 150.000 Euro

Shitet vile dy kateshe, e pershtatshme per dy familje, secili kate, 110 M2, me oborr perpara 300m², dokumenta te rregullta, me hipoteke. Garazhd per makine, uje dhe drita 24h.

Botuar më 16/12/2019
150.000,00 euro

NE VENDIN ME TE MIRE TE ZONES SE FRESKUT

100 m ne hyrje te rruges te teleferikut | 1.000 M2 | 240.000 Euro

Super okazion!!!Shitet ndertese 4 kateshe-me 8 apartamente.Siperfaqja e cdo apartamenti 125 m2.Nder te cilet 7 apartamente te paperfunduar dhe i teti ne kat te dyte i perfunduar.Objekt i rrethuar me porte buze rruges kryesore.,me oborr 250 m2.Me hipoteke . Ulje e menjehershme nga 270-240 mije Pronari jeton jashte shtetit. E trajton vetem Agjensia RE-AL,ne rrugen e Kavajes,perballe spitalit Gjerman, 1.000 M2, totali i kateve 4

Botuar më 16/12/2019
240.000,00 euro

NE VENDIN ME TE MIRE TE ZONES SE FRESKUT

100 m ne hyrje te rruges te teleferikut | 1.000 M2 | 240.000 Euro

Super okazion!!!Shitet ndertese 4 kateshe-me 8 apartamente.Siperfaqja e cdo apartamenti 125 m2.Nder te cilet 7 apartamente te paperfunduar dhe i teti ne kat te dyte i perfunduar.Objekt i rrethuar me porte buze rruges kryesore.,me oborr 250 m2.Me hipoteke . Ulje e menjehershme nga 270-240 mije Pronari jeton jashte shtetit. E trajton vetem Agjensia RE-AL, me adrese ne qender fare prane Kafe “Flora”, 1.000 M2, totali i kateve 4

Botuar më 16/12/2019
240.000,00 euro

21 DHJETORI

tek kryqezimi | 240 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera shtepi private 2 kateshe, 240 M2, kati I 120m² dhe kati II 140m². Jepet per biznes

Botuar më 16/12/2019
1.000,00 euro

PRANE PROFARMES, KRYQEZIMI I KAFES SE RREMES

rruga Myslym Keta | 360 M2 | 208.800 Euro

Shitet vile, godine banimi 3 kateshe. Kati i pare eshte perdorur si biznes ambjenti eshte ne rruge kryesore , njekohesisht i pajisur me verande jashte dhe guzhine gatimi me paisjet perkatese .Ndersa dy katet e tjera jane perdorur per banim ku ndodhen 5 dhoma te medha. Vila eshte ndertim i ri i pajisur me gjithe dokumentacionin e nevojshem, 360 M2, 10 ambjente, totali i kateve 3, 5 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, bodrum, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/12/2019
208.800,00 euro

OKAZION!! GOLEM, PERBRI VILES KAPITEN,

mbrapa hotel Malvina, S | 270 M2 | 164.500 Euro

Shitet vile 3-kateshe (asnje lloj gervishtje nga termeti), sip. per secilin kat 90m², kati I me verand hyrje me vehte, kati II dhe III me ballkon dhe hyrje me vehte secila, sip. totale, 270 M2, me oborr, vend parkimi i mbuluar , çertifikate pronesie toke dhe ndertimi, me rivleresim

Botuar më 16/12/2019
164.500,00 euro

RR. "FUAT TOPTANI",

afer qytetit Studenti, prane stacionit te autobusit | 110 M2 | 200.000 Euro

Shitet shtepi 2-kateshe, sip. secii kat, 110 M2, kati I i ndare ne 2 ambiente per biznes 25 dhe 35m² + verande. Me hipoteke

Botuar më 16/12/2019
200.000,00 euro

RR. "BARDHYL" (RR. GOGONUSHI)

15m brenda rruges | 50 M2 | 30.000 Leke

Godina nr 18, jepet me qera 1+1, 50 M2, 1 ambjent, kati 1, 1 banjo, bosh, aneks i kompletuar, hyrje e rregulluar.

Botuar më 16/12/2019
30.000 leke

RRUGA TEFTA TASHKO

tek berberi | 120 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 120 M2, shtepi private. I pershtatshem dhe per biznes

Botuar më 16/12/2019
35.000 leke
)