Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. “MYSLYM KETA”, PRANE RRUGA URA,

rrugica Peci Dado, | 450 M2 | 125.000 Euro

Shtepi private 2+1, me oborr, bahçe e mbjelle dhe me gjelberim, sip. totale, 450 M2, totalisht e mobiluar dhe kompletuar me elektroshtepiake, me hipoteke. Çertifikate pronesie. Shitet per arsye emigrimi

Botuar me 15/10/2018
125.000,00 euro

KORCE

fshati Nevicisht | 100 M2 | 1.000.000 Leke

Shitet Shtepi Private, sip toke 700m², sip ndertimi, 100 M2, me hipoteke

Botuar me 15/10/2018
1.000.000 leke

DURRES

Prane xhamise se re ne plazh | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera shtepi private, 100 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 15/10/2018
20.000 leke/muaj

VLORE

Zyrat e Pyjores, plazhi i vjeter | 200 M2 | 70.000 Euro

Shitet ose jepet me qera vile 2 kateshe, 200 M2, 6 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 3 banjo, 4 dhoma gjumi, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e mire

Botuar me 15/10/2018
350,00 euro/m2

RR. PRIZRENI

Koder-Kamez, tek Rrethrrotullimi i Bathores | 300 M2 | 90.000 Euro

Shitet vile dykateshe, 300 M2, 4 ambjente, totali i kateve 2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: e re, ndertim i ri, banuar vetem prej tre vitesh. Shitet per arsye emigrimi

Botuar me 15/10/2018
90.000,00 euro

TEK BRRYLI

prane Maternitetit te Ri | 193 M2 | 300.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe, 193 M2, i mobiluar, + 100m² Oborr. Me hipoteke

Botuar me 15/10/2018
300.000,00 euro

RR. SIRI KODRA

Punishtja e Pastave | 85 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ap 1+1 kati i katert i nje shtepie privete, 85 M2, 1 banjo

Botuar me 15/10/2018
25.000 leke/muaj

SHKOZE

tek ish uzina traktoreve | 120 M2 | 78.000 Euro

Shitet vile 3-kateshe, secili kat, 120 M2, 1000m², ne proces legalizimi, 3 garazhe

Botuar me 15/10/2018
650,00 euro/m2

RR. STAVRI THEMELI

pas qendres Globe | 30 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera 1+1, ne nje vile, 30 M2, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 15/10/2018
17.000 leke/muaj

RR. VACE ZELA

mbrapa qendres Globe | 130 M2 | 300 Euro

Jepet me vile me qera vile 3 kayeshe, cdo kat, 130 M2, e mobiluar sipas deshires, jepet edhe cdo kat me vete, e pershtatshme edhe per zyra. Çdo kat

Botuar me 15/10/2018
300,00 euro