Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. “TRE VELLEZERIT KONDI”,

midis Vilave Amerikane dhe Gjermane, prane Qytetit Studenti, | 380 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera vile 3-kateshe. aktualisht hostel me 28 shtreter gati per pune ose bizn...

Botuar më 23/05/2018
2.000,00 euro

KOMBINAT,

PRANE XHAMISE, RRUGE KRYESORE | 120 M2 | 75.000 Euro

Shitet shtepi private 2 dhoma+sallon, koridor, parabanjo, ballkon i madh, 120 M2, 2 banjo, depo, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, me termoizolim, garazh 30 m², sip toke 300 m² me hipotek, pus, sistem kaldaje, cati. Mundesi pagese edhe me keste, mundesi per biznes

Botuar më 27/05/2018
75.000,00 euro

PRUSH

Kombinat | 120 M2 | 170.000 Euro

Shitet vile 4 kateshe, siperfaqe banimi 509m²siperfaqe trualli 300m². Kati I magazine + parkim (115m²). Kati II banim 2+1, me shkalle te vecanta, 120 M2, kati III dhe IV dubleks, 140m² secili kat per banim. Ndertim i kohes me standarte. Trualli dhe objekti me hipoteke

Botuar më 27/05/2018
170.000,00 euro

GOLEM, ISH KAMPI RINIA,

shitet vile III kateshe | 100 M2 | 179.900 Euro

Kati I me verand hyrje me vehte, kati II dhe III me ballkon dhe hyrje me vehte, secili kate, 100 M2, me oborr, vend parkimi per makine, e kompletuar totalisht, çertifikat pronesie toke dhe ndertimi, me rivleresim

Botuar më 27/05/2018
179.900,00 euro

50M NGA URA E INSITUTIT BUJQESOR, TIRANE

50m nga Ura e Insitutit Bujqesor, Tirane | 160 M2 | 100.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe, kati i pare garazhd, kati i dyte 2+1, me 2 ballkone, oborr. Ne proces legalizimi, ndertuar mbi shtepine e hipotekuar., 160 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 27/05/2018
100.000,00 euro

RR."5 MAJI"

afer Concord Center | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera shtepi private, 2+1, 100 M2, oborr, bosh

Botuar më 26/05/2018
20.000 leke

YRSHEK

tek Pasqyrat | 140 M2 | 150.000 Euro

Shitet shtepi private, 140 M2, + 500m² toke. Me hipoteke

Botuar më 26/05/2018
150.000,00 euro

LAPRAKË

Vilë në Laprakë | 580 M2 | 150.000 Euro

Vila ndodhet në një zonë të qetë dhe të sigurt. Është 2 katëshe, dhe disponon një oborr të bollshëm të mbjellë me pemë decorative. Te dy katet jane te përshtatshme për banim, dhe jane te organizuar me sallonin,ambjentin e gatimit,2 dhomat e gjumit,2 tualete dhe ballkone, 580 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 26/05/2018
150.000,00 euro

KAVAJE

QERRET | 330 M2 | 280.000 Euro

Shitet vile, 330 M2, totali i kateve 2, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire, 2 kate banim, perkatesisht kati I dhe II i banimit, 2 sallone ne katin e pare dhe te dyte, 3 Dhoma Gjumi, ballkone te cilet rrethojne vilen

Botuar më 26/05/2018
280.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

tek Ambasada Gjermane | 460 M2 | 2.300 Euro

Jepet me qera Vile, 460 M2, totali i kateve 3, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 5 dhoma gjumi, 4 ballkone, verande, vendparkim, bodrum, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 26/05/2018
2.300,00 euro/muaj

PERBALLE VORES

ne rruge dytesore | 2.270 M2 | 150.000 Euro

Shitet shtepi private, 2.270 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, gjendja: e mire, Me hipotek.Toke e trasheguar

Botuar më 26/05/2018
150.000,00 euro