Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK FUSHA ALI DEMI

shitet shtepi private 3 kateshe | 90 M2 | 150000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Vila
Tek Fusha Ali Demi, shitet shtepi private 3 kateshe, 90 M2, 150.000 euro i diskutueshem
Përshkrim

Secili kate, 90 M2, 4 dhoma+sallon, tualet secili kat, te kompletuara, oborr perpara per pakim dhe lulishte. Me hipoteke.

150.000,00 euro

Botuar më 06/09/2019

Telefon