Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SUPER CMIM! RR. "MYSLYM SHYRI"

mbrapa ish Vodafone | 47 M2 | 17000000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Vila
SUPER CMIM! RR. "MYSLYM SHYRI", mbrapa ish Vodafone, 47 M2, 17.000.000 leke i diskutueshem
Përshkrim

Shitet truall 47m² + ndertes/banese, 47 M2, me hipoteke dhe certifikate pronesie

17.000.000 leke

Botuar më 12/01/2019

Telefon