Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NE YZBERISHT

prane shkolles | 5 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, kati i 1-re i nje vile 3-kateshe, 5 M2, i mobiluar

Botuar më 17/06/2019
15.000 leke

RRUGA RIZA CEROVA

TE MEDRESEJA | 85 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera vile tre kateshe me 9 dhoma, secili kat, 85 M2, te mobiluara bashkohore, me oborr 218m², parkim makine per dy makina. I pershtatshem per biznese te ndryshme, shoqata, te huaj etj

Botuar më 17/06/2019
1.000,00 euro

MBRAPA INXHINIERISE SE NDERTIMIT,

ne zone te mire | 140 M2 | 25.000 Leke

Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje ne hyrje 2+1, 140 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 17/06/2019
25.000 leke

RRUGA E KOKONOZEVE

ne rrugice | 150 M2 | 100.000 Euro

Shitet vile 1-kateshe, 150 M2, 7 ambjente, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me garazh 24m², 500m² toke. Me dokumenta te rregullta

Botuar më 17/06/2019
100.000,00 euro

UZINA E TRAKTOREVE

afer News 24 | 80 M2 | 45.000 Euro

Shitet Shtepi Private 1 kateshe, 80 M2, +300m² toke. Me hipoteke

Botuar më 17/06/2019
45.000,00 euro

RR. "FUAT TOPTANI",

shitet | 448 M2 | 235.000 Euro

Vile 3-kateshe + papafingo, 448 M2, me nga 2 tualete ne çdo kat, sistem ngrohje, me garazh. Me hipoteke (shitet ose kembehet)

Botuar më 17/06/2019
235.000,00 euro

LUNDER

prane rruges se re | 250 M2 | 55.000 Euro

Shitet shtepi private, 250 M2, 250m, 70m ndertim, dokumenta te rregullta

Botuar më 17/06/2019
55.000,00 euro

RR. “ARTAN LENJA”

nr.81, | 120 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera vile tre kateshe, secili kate, 120 M2, e pershtatshme per aktivitete te ndryshme dhe banim, shtepia jepet e gjitha. Mundesisht per te huaj. Parkim per tre makina, uje dhe drita 24h. Cmimi ne total

Botuar më 17/06/2019
1.200,00 euro

TAGAN PETRELE

Tagan Petrele | 350 M2 | 320.000 Euro

Ne Tirane ne Tagan ne mes te qetesise dhe ajrit te paster SHITET vile 3 kate me siperfaqe ndertimi 350 m2. Vila ka dhe 1.000 m2 oborr dhe kopesht te gjelberuar. Disponon dokumentacion te rregullt dhe Certifikate Pronesie.Cmimi 320.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 350 M2, 7 ambjente, totali i kateve 3, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 5 dhoma gjumi, 3 ballkone, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/06/2019
320.000,00 euro

RR. “ELBASANIT”, NR 147,

prane vilave Gjermane, | 1.210 M2 | 6.000 Euro

Jepet me qera vile 5-kateshe, secili kat 6 dhoma, 2 korridore, 2 banjo, kuzhine, sip. ndertimi, 1.210 M2, 8 banjo, i mobiluar, oborr me gjelberim, vend parkimi mbi 10 makina, garazh me qepen, perafeqesi diplomatike, shoqata te ndryshme, ambasada, etj. Kontaktoni ne whap/viber.

Botuar më 16/06/2019
6.000,00 euro