Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MBAS INXHINIERISE SE NDERTIMIT

Inxhinieria e Ndertimit | 330 M2 | 1.000 Euro

Ne Tirane mbas Inxhinierise se Ndertimit jepet me QERA ndertese 3 kate me sip tot 330 m2 (110 m2 cdo kat) e ndare ne apartamente, ka 2 vende parkimi si dhe oborr. E pershtateshme per banim, per zyra, per kopesht, qender kursesh ose qender per organizata te ndryshme. Pozicioni i favorshem ne lidhje me te gjitha drejtimet.Cmimi 1.000 euro/muaj kontakt Cel.0684109062,E-mail.onlineprona@gmail.com, 330 M2, 10 ambjente, totali i kateve 3, 5 banjo, verande, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 20/05/2019
1.000,00 euro/muaj

RR. "MIHAL DURI", MBRAPA MINISTRISE SE ARSIMI,

nr. 31 | 76.5 M2 | 120.000 Euro

Shtepi private, sip. totale, 76.5 M2, dokumenta te rregullta, me hipoteke.

Botuar më 20/05/2019
120.000,00 euro

FIER

lagja Afrimi i ri | 700 M2 | 5.000.000 Leke

Shitet shtepi dy kateshe, 700 M2, 2 banjo, 1 ballkon, kati I bodrum, kati II, 4 dhoma, korridor, oborr, me hipoteke, garazhd. Shitet ose kembehet me ap. ne Tirane

Botuar më 20/05/2019
5.000.000 leke

LINZE

te zyra e komunes Dajt | 100 M2 | 57.000 Euro

Shitet shtepi private, me 970 m² toke, 100 M2, 6 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, depo, oborr, bosh, gjendja: shume e mire, mund te kembehet me ap ne zonen e Tiranes Re

Botuar më 20/05/2019
57.000,00 euro

TEK LICEU, MBRAPA VILES GJUTA,

shitet vile 3-kateshe, | 300 M2 | 330.000 Euro

Sip. per secilin kat 100m², sip. totale, 300 M2, totalisht e rikonstruktuar, me hipoteke. I pershtatshem dhe per biznese te ndryshme private.

Botuar më 20/05/2019
330.000,00 euro

PRANE SELISE SE BEKTASHINJVE,

BUZE RRUGE KRYESORE | 500 M2 | 270.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe + 1 kat garazhd , me sip. toke, 500 M2, kati 5, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, sip. ndertimi 600m²

Botuar më 20/05/2019
270.000,00 euro

RR. MYSLYM SHYRI

prane shkolles "Faik Konica" | 90 M2 | 350.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, sip. per secilin kat, 90 M2, kati 5, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, Aktualisht me qera 900 Euro. me hipoteke

Botuar më 20/05/2019
350.000,00 euro

DURRES, LAGJIA 8,

rr. "Hajdar Demiri" shitet vile | 580 M2 | 110.000 Euro

580 M2, 2 banjo, shtepi 2-kateshe, kati I garazhe, kati II per banim, sip. ndertimi 120m², me dokumenta te rregullta, tapi.

Botuar më 20/05/2019
110.000,00 euro

DURRES, PER ARSYE SHENDETSORE

RR. "ASTI NUSHI" | 200 M2 | 45.000 Euro

Shitet ose jepet e qera shtepi private 2-kateshe, me sip totale, 200 M2, bosh, me oborr, vend parkimi, kushte bashkohore, me dokumenta te rregullta. Shitet ose jepet me qera vetem kati I. Shitet

Botuar më 20/05/2019
45.000,00 euro

RRUGA MYSLYM KETA

Kryqezimi i Kafes se Rremes | 360 M2 | 208.800 Euro

Shitet vile, 360 M2, 10 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 5 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, bodrum, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/05/2019
208.800,00 euro