Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

NE RRUGEN KRYESORE “SADIK PETRELA”

ne krahun e majte te rrugices “Kristo Dako”, e aksesueshme nga te dyja keto rruge | 325 M2 | 390.000 Euro

Shitet shtepi private 1 kateshe, sip.banimi 119.3m sip.oborri 205.7m². Total sip., 3...

Botuar më 17/03/2019
390.000,00 euro

FIER

lagja "Afrimi i ri" | 700 M2 | 5.000.000 Leke

Shitet shtepi dy kateshe, kati I bodrum, kati II, 4 dhoma, 2 banjo, korridor, ballkon, 700 M2, 2 banjo, 1 ballkon, oborr, me hipoteke, garazhd. Shitet ose kembehet me ap. ne Tirane

Botuar më 19/03/2019
5.000.000 leke

NE GJIRIN E LALZIT

ne bllokun e vilave te reja | 350 M2 | 500.000 Euro

Okazion!!!!!! Shiten dy vila 2 -kateshe me projekt modern.Secila me siperfaqe ndertimi 174 m2,shoqeruar me 470 m2 truall( i shfrytezueshem per pishina dhe aktivitete te tjera).Njera nga vilat ne rrjesht te pare dhe tjetra ne rrjesht te dyte.Me dokumentacion te rregullt.E trajton vetem Agjensia RE-Al ,me adrese ne Qender fare prane kafe "Flora", 350 M2, gjendja: e re - RE AL

Botuar më 19/03/2019
500.000,00 euro

RR. 3 VELLEZERIT KONDI

nr 123 | 630 M2 | 250.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe, 630 M2

Botuar më 19/03/2019
250.000,00 euro

LINZE,

ne qender | 100 M2 | 58.000 Euro

Shitet shtepi private + toke 970m²,, 100 M2, 8 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e mire, çertifikate pronesie. Peme te ndryshme frutore. Uje dhe drita 24h, ose kembehet me ap. ne Tirane te Re,

Botuar më 19/03/2019
58.000,00 euro

VLORE

lagjia 1 Maji, 100m larg nga deti | 210 M2 | 100.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe, 210 M2, oborr, 370m², me dokumenta te rregullta

Botuar më 19/03/2019
100.000,00 euro

INSTITUT,

pas bar Qetesise, | 200 M2 | 85.000 Euro

Shitet 2+1 me hipotek, 200 M2, + dyqan 40 m²

Botuar më 19/03/2019
85.000,00 euro

PERBALLE HYRJES SE REZIDENCES

Kodra e Diellit | 100 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera 3 kate te nje vile, 100 M2, 4 banjo, vendparkim, i mobiluar, Pese dhoma gjumi, nje dhome garderobe,verande qe te ofron pamjen e gjithe qytetit, kuzhine 100m katrore me mjedis gatimi,ngrenje dhe ndenje

Botuar më 19/03/2019
1.500,00 euro

"FUAT TOPTANI", ISH BLLOKU I VILAVE GJERMANE,

prane Qytetit Studenti, | 200 M2 | 350 Euro

Jepet me qera kati i siperm i nje vile 4-kateshe,, 200 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me kushte bashkohore, me sistem grohje me gaz, me hyrje me vehte, jepet per familje te huaja ose shqiptare

Botuar më 18/03/2019
350,00 euro/muaj

RR. "MIHAL DURI",

mbrapa Ministrise se Arsimit | 70 M2 | 27.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne shtepi private 1 kateshe, 70 M2, me oborr 130m², bosh, hyrje e rregulluar.

Botuar më 18/03/2019
27.000 leke

OKAZION! BABRRU

NE QENDER, BUZE RRUGES KRYESORE | 360 M2 | 100.000 Euro

Shitet shtepi plus dyqan, 360 M2, Trualli eshte me vije te verdh. Me dokumenta te rregullta. Pershtatet per cdo lloj biznesi, aktiviteti

Botuar më 18/03/2019
100.000,00 euro