Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

JEPET ME QERA DITORE PER TURISTA!

Ibe, prane Kame Resort | 65 M2 | 20 Euro

Jepet me qera vile tre kateshe, secili kate, 65 M2, dy kate jane banim dhe kati I gjy...

Botuar më 15/11/2018
20,00 euro/ditë

500M NGA BASHKIA KAMEZ,

tek rethrrotullimi | 500 M2 | 180.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, sip.totale, 500 M2, me sistem ngrohje me gaz dhe kaldaj, me pa...

Botuar më 12/11/2018
180.000,00 euro

OKAZION! RRUGA "MIHAL GRAMENO"

tek zona e vilave | 900 M2 | 1.300 Euro

Jepet me qera komplet vila 4 kateshe. Kati perdhes bodrum & garazh, 3 kate me sip. banimi 300 m², tarrace 70 m² dhe 40 m² ballkon + 20 m² verande. 4 dhoma gjumi, kuzhine gatimi, studio, 2 sallone pritje. Aneksi i kompletuar me te gjitha paisjet elektrike, 3 banjo., 900 M2, 8 ambjente, 3 banjo, tarrace, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, gjendja: e rikonstruktuar, bace me peme frutore, oborri me lule dhe plot gjelberim, gjenerator silencioz. Pamje e mrekullueshme e Tiranes, ajer i paster dhe vend i qete. E banuar nga shtetas te huaj.

Botuar më 19/11/2018
1.300,00 euro/muaj

SHKOZET

buze utostrades, ku fillon korridori 8 | 500 M2 | 160.000 Euro

Shitet 2 dyqane, kati I dy dyqane, kati II bar kafe+shtepi private, sip.toke totale, 500 M2

Botuar më 19/11/2018
160.000,00 euro

RR. "NJAZI MEKA",

prane karburant Kastrati, shitet vile 2 kateshe + | 305.4 M2 | 185.000 Euro

Kati III papafingo, sip.ndertimi 248m², sip. trualli, 305.4 M2, me 6 dhoma gjithsej, 2 ballkone, e pershtatshme per dy familje, me hyrje te veçanta, peme perreth. Me hipoteke brenda planit rregullues. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 18/11/2018
185.000,00 euro

UNAZA E RE,

Astiri, | 110 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera kati 3 i nje vile, 110 M2, kati 3, bosh, vend parkimi per 2 makina. Me gjelberim. Me kuzhine te kompletuar, dush me gabin. Hyrje me vete, me shkall nga jashte

Botuar më 17/11/2018
17.000 leke

RRUGA “ VANGJEL NOTI”, LAPRAKE

Prane fabrikes Edil Centro | 200 M2 | 130.000 Euro

Shtepi private 2 kateshe, 200 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire, me hipoteke, katet jane me shkalle me vete, te ndara

Botuar më 17/11/2018
130.000,00 euro

PRANE FAKULTETIT EKONOMIK,

tek Vilat Gjermane | 1.283 M2 | 6.000 Euro

Jepet me qera vile 4 kateshe, me siperfaqje ndertimi, 1.283 M2, parkim 400m², 2 garazhe, me hapesire te gjelberuar me lulishte. Kontaktoni ne numrat e meposhtem. Cmimi

Botuar më 17/11/2018
6.000,00 euro

RR. "KAVAJES", NGJITUR ME MURIN E AMBASADËS GJERMANE,

në vend të siguruar me roje, | 900 M2 | 850.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe me hipoteke: 6 ap. 3+1, oborr para dhe mbrapa 300m², sip. totale, 900 M2, E pershtatshme per ndertim hoteli, vile, etj. Dokumenta të rregullta trualli e ndërtimi me hipoteke te vjeter (pronë e trashëguar)

Botuar më 16/11/2018
850.000,00 euro

RR. DISHA

tek Kodra e Priftit | 110 M2 | 400.000 Euro

Shitet shtepi private 2 kateshe, 110 M2, me sip toke 1500m². Me hipoteke

Botuar më 16/11/2018
400.000,00 euro

RRUGA ZANA FLLOQI

nr.46 Kodra e Priftit | 223 M2 | 20.000.000 Leke

Shitet vile dy kateshe, 223 M2, 3 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, me hipotek, e rivleresuar

Botuar më 16/11/2018
20.000.000 leke

NE HAMALLAJ,

GJIRI I LALZIT | 132 M2 | 175.000 Euro

Ne nje kompleks cilesore, Vile dy kate ne ndertim e siper, 2+1+1+2banjo+verande, toke 430 m2. Perfundon Dhjetor 2018, 132 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 16/11/2018
175.000,00 euro