Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

JEPET ME QERA DITORE PER TURISTA!

Ibe, prane Kame Resort | 65 M2 | 20 Euro

Jepet me qera vile tre kateshe, secili kate, 65 M2, dy kate jane banim dhe kati I gjy...

Botuar më 15/11/2018
20,00 euro/ditë

500M NGA BASHKIA KAMEZ,

tek rethrrotullimi | 500 M2 | 180.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, sip.totale, 500 M2, me sistem ngrohje me gaz dhe kaldaj, me pa...

Botuar më 12/11/2018
180.000,00 euro

KODER KAMEZ

rr."Batalioni", perballe ish Praktiker-it | 160 M2 | 8.000.000 Leke

Shitet shtepi private, 160 M2, totali i kateve 2, gjendja: shume e mire, e planifikuar per 4 kate, e paperfunduar, 370 m² truall, Ne proçes hipotekimi

Botuar më 19/11/2018
8.000.000 leke

LAPRAKE

Rr. Lord Bajron | 300 M2 | 650.000 Euro

Shitet Shtepi private, 300 M2, +Lokal 200m². Me Sip Trualli total 600m². Me hipoteke

Botuar më 19/11/2018
650.000,00 euro

ELBASAN

PAS KLINIKES DENTARE SHTETERORE | 264 M2 | 70.000 Euro

Shitet shtepi, 264 M2, i mobiluar, me dokumenta, certifikat

Botuar më 19/11/2018
70.000,00 euro

RR. VACE ZELA

mbrapa qendres Globe | 130 M2 | 300 Euro

Jepet me qera vile 3 kateshe, cdo kat, 130 M2, e mobiluar sipas deshires, jepet edhe cdo kat me vete, e pershtatshme edhe per zyra. garazh. Çdo kat

Botuar më 19/11/2018
300,00 euro

RR. VACE ZELA

mbrapa qendres Globe | 130 M2 | 360.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, cdo kat, 130 M2, me dokumenta te rregullta, 120m² garazh

Botuar më 19/11/2018
360.000,00 euro

PRANE LIQENIT ARTIFICIAL

ne krehe te spitalit veterinar | 1.000 M2 | 400.000 Euro

Shitet vile, me truall, 1.000 M2, 300m² sicili kat, 2 kate, kati 1 - kuzhinen, dhome gjumi(cift), kati 2- 2 dhoma gjumi dhe verande, pishine. Mundesi qeraje per afat te gjate

Botuar më 19/11/2018
400.000,00 euro

BABRRU

prane Xhamise | 365 M2 | 30.000 Euro

Shitet shtepi private+ toke, 365 M2, kati 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire, me dokumenta

Botuar më 19/11/2018
30.000,00 euro

RR. DUM ALLA

tek Xhamlliku | 100 M2 | 100.000 Euro

Shitet vile, 100 M2, 3 ambjente, 1 banjo, gjendja: e mire, 70m² ndertim dhe 30m² oborr, 3-kate. Me tapi,

Botuar më 19/11/2018
100.000,00 euro

VLORE

RADHIM | 60 M2 | 90.000 Euro

Shitet 300 m² toke dhe shtepi, 60 M2, vendparkim, oborr, i mobiluar, me dokumenta, garazh per 2-3 makina, me pamje nga deti

Botuar më 19/11/2018
90.000,00 euro

KORCE, RRUGA LLAZI PULLUQI, NR 1

Ne qender te qytetit. Cezma e AMZOS | 530 M2 | 32.000.000 Leke

Shitet Vile me sip. trualli 225 m². Sip ndertimi, 530 M2, 12 ambjente, totali i kateve 4, 4 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 4 ballkone, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, e rivleresuar

Botuar më 19/11/2018
32.000.000 leke