Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KAMEZ

prane shkolles 9vjecare 100 vjetori | 200 M2 | 60.000 Euro

Shtepi 2 kateshe, 200 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me hipoteke

Botuar më 20/11/2019
60.000,00 euro

RR. 3 VELLEZERIT KONDI

afer Vilave Amerikane | 110 M2 | 600 Euro

Jepet me qera kati 2 dhe 3, dublex ne vile 3 kateshe, 110 M2, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, jepet me qera per te huaj

Botuar më 20/11/2019
600,00 euro

RRUGA ELBASANIT

tek Grandi | 250 M2 | 260.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe, 250 M2, me letra te rregullta, aktualisht me qera

Botuar më 20/11/2019
260.000,00 euro

BABRRU,

qender, | 137 M2 | 100.000 Euro

Shitet vile, 137 M2, me hipoteke. Totalisht e rregulluar dhe mobiluar

Botuar më 20/11/2019
100.000,00 euro

RR. IRFAN TOMINI

ngjitur me Bar White, Blloku Vasil Shanto | 128.3 M2 | 300.000 Euro

Shitet shtepia + dyqani ambjent, 128.3 M2, 6 ambjente, totali i kateve 6, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, oborr, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 20/11/2019
300.000,00 euro

FIER

lagja Afrimi i ri | 700 M2 | 5.000.000 Leke

Shitet shtepi dy kateshe, 700 M2, 2 banjo, 1 ballkon, kati I bodrum, kati II, 4 dhoma, korridor, oborr, me hipoteke, garazhd. Shitet ose kembehet me ap. ne Tirane

Botuar më 20/11/2019
5.000.000 leke

NE QENDER TE TIRANES

afer Ministrise se Arsimit | 116 M2 | 120.000 Euro

Shitet shtepi private njekateshe,me oborr,me Hipoteke,me sip. trualli dhe 52m2 ndertim,ka nje dhome gjumi,dhome pritje,kuzhine per gatim,ngrenie dhe ndenje,tualet me dritare,ndertim i vjeter i restauruar,me xoklature 1m nga toka,me cati, 116 M2, Real Estate EUROPA

Botuar më 19/11/2019
120.000,00 euro

PERBALL ISH SHKOLLES TE BASHKUAR

tek Shkolla Bajram Curri, Rruga Niko Avrami ( Spiro Peci ), shitet Apartament 2+1 (shtepi 1 kateshe) ndertim i Ri me punime shume cilesore, me Hipoteke 88.20 m² truall | 97 M2 | 58.000 Euro

Me Hipoteke, ka nje dhome cifti (4 x 4) e kompletuar, guzhine e madhe per gatim-ngrenie e ndenje, e kompletuar, dhome tjeter shume e madhe qe mund te behen 2 dhoma,tualet i madh me dritare, oborr ( 6 x 4m ) si dhe garazh ( 6 x 3.5m ), 97 M2, pa dokumenta. Shitet komplet per arsye famialiare i mobiluar. Real Estate EUROPA

Botuar më 19/11/2019
58.000,00 euro

NE VLORE

PRANE BASHKISE, | 420 M2 | 500 Euro

Jepet me qera vile ne gjendje shume te mire, sip.ndertimi 146m secili kate+30m garazhd, sip.totale, 420 M2, i mobiluar, Cmimi i qeras per te dy katet

Botuar më 19/11/2019
500,00 euro

OFERTE SPECIALE, NE VLORE

PRANE BASHKISE | 420 M2 | 150.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, sip.ndertimi 146m secili kate+30m garazhd, sip.totale, 420 M2, gjendja: shume e mire, me hipoteke te rregullt, i kompletuar. Cmimi

Botuar më 19/11/2019
150.000,00 euro
)