Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SELITE

Rr. e Zallit | 720 M2 | 400000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Vila
Selite, Rr. e Zallit, 720 M2, 400.000 euro
Përshkrim

OKAZION!!!Shiten 2 vila.Vila e pare eshte e ndertuar ne 3 kate me sip.142m2 per cdo kat dhe ka sip.totale 426.Vila eshte totalisht e perfunduar.Vila e dyte eshte me te njenjten sip.e pa perfunduar.Sip.totale e truallit eshte, 720 M2, Me certifikate pronesie.

400.000,00 euro

Botuar më 30/06/2020

Telefon
Email
)