Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION!!! NE RRUGEN INTERNACIONALE TIRANE-NDROQ,

5km pa vajtur tek Plepat | 750 M2 | 110.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe, sip. ndertimi 228m², sip. trualli, 750 M2, me hipoteke. Punim...

Botuar më 15/01/2021
110.000,00 euro

SHKOLLA 4 DESHMORET

rruga Riza Cerova | 560 M2 | 650.000 Euro

Shitet vile 4-kateshe me hipoteke te rregullt (kati i 1-re perbehet nga kater dyqane dhe nje garazh.kati i 2-te ,3-te,4-te jane nga 140 m2 per banim me nga 3 ballkone.kati i 3-te ka dy hyrje nje 1+1 dhe nje 2+1jane bosh .kati i 2 dhe kati 4jane me nga 5 dhoma 2banjo 3ballkone.)Vila eshte me cati.Toka eshte 156 m2 te certifikuara, 560 M2, totali i kateve 4, 6 banjo, 13 dhoma gjumi, 9 ballkone, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, bosh, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion ose vizite ne prone mund te na kontaktoni

Botuar më 22/01/2021
650.000,00 euro

TEK QYTETI STUDENTI,

prane kompleksit Grand, | 120 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera kati 2 i nje vile, 3+1, 120 M2, 2 banjo, i mobiluar, oborr, vend parkimi per makine.

Botuar më 22/01/2021
25.000 leke

RRUGA E ELBASANIT

afer Vilave Gjermane | 260 M2 | 600 Euro

Rruga e Elbasanit, prane Vilave Gjermane, jepet Vile 3- kateshe me qera, siperfaqja 260m2. Kati i 1 organizohet nga soxhorno dhe ambient gatimi, kati 2 nga dhoma matrimoniale, tualet, ballkon, dhe kati i 3 nga 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. Kondicioner ne cdo ambient te Viles.E pershtacme per banim ose biznes Jepet bosh ose e mobiluar, 260 M2, 2 banjo

Botuar më 22/01/2021
600,00 euro

RR JORDAN MISJA

prane Burgut 313 | 216 M2 | 200.000 Euro

Shitet Vile 2-kateshe me hipoteke, e mobiluar, me sip 216 m2, kati 1 me sip 75 m2 (ap 1+1), Kati 2 me sip 80 m2( ap 1+1), shkalle te brendshme qe bejne lidhjen me katin e dyte, tarrace, verande ne katin e dyte, 3 vende parkimi. Cmimi 200.000 Euro., 216 M2, ID: 151065

Botuar më 22/01/2021
200.000,00 euro

RRUGA ELBASANIT

prane Vilave Amerikane | 420 M2 | 250.000 Euro

Shitet Vile dy kateshe e Re e bere me arkitetkt me punime shume cilesore, dritare dopioxham me grila, komplet me parket, punime murale guri, tavane druri, me cati , trualli me sip 420 m2 me lulishte e peme frutore, e rrethuar mire, parkime i mbuluar, ndertim 174 m2 me Hipoteke, ka sallon te madh per ndenje -ngrenie, 4 dhoma, 2 tualete me dritare,2 ballkone, shkalle te brendshme,orientim me diell, 420 M2, ID e Prones: 151057

Botuar më 22/01/2021
250.000,00 euro

RRUGA FERIT XHAJKO

prane Medreses | 250 M2 | 239.000 Euro

Shitet Vile 3 Kateshe e Re viti 2004 me sip. ndertimi 250 m2 me Hipoteke dhe truall 86 m2. Punime te jashtme dhe te brendshme shume cilesore, orientim me diell, ne katin perdhe ka dyqan dhe garazh me cepen, kuzhine per gatim ngrenie dhe ndenje, ne te tre katet ka nga nje tualet me dritare, kati pare banim ka Ap 3+1, kati 2 ka 1 dhome gjumi dhe sallon pritje me oxhak funksional., 250 M2, ID e Prones: 151049

Botuar më 22/01/2021
239.000,00 euro

NE QERRET!

NE QERRET! | 615.77 M2 | 330.000 Euro

Shitet vile 2-kateshe ne Qerret, Rruga Qetesia. Ka nje siperfaqe prej 615.77m2 truall+ndertim dhe 78.44m2 ndertim. Eshte e organizuar ne 4 dhoma, perkatesisht dhoma me krevat dobio dhe 3 dhoma me krevate tek, ka 2 tualete, 1 verande te madhe qe pershkon gjithe pjesen e perparme te viles. Shitet e mobiluar, eshte me ndicim dhe sistem ngrohjeje me kondicioner., 615.77 M2

Botuar më 21/01/2021
330.000,00 euro

KAT VILE ME QERA NE AUTOSTRADE PRANE ARDENOS NE TIRANE (ID 4231191)

Ne autostrade prane Ardeno | 105 M2 | 300 Euro

Jepet me qera kat vile 3+1, e mobiluar, tualet, kondicioner, ballkon, vend parkimi, orientim me shume diell., 105 M2, Property ID : 4231191 www.dreamalbania.al

Botuar më 21/01/2021
300,00 euro

TEK KODRA E DIELLIT

tek Kodra e Diellit | 350 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera Vile Banimi 2 Kat + Papafingo +1 Kate nentoke. Vila është e pozicionuar në një zonë Elitare, me nje pamje fantastike, me aje¨r te¨ paste¨r, qete¨si, gjelbe¨rim, parqe, larmi she¨rbimesh si dhe siguri absolute.Vila organizohet ne: nje holle rreth 100m2 ; 4 dhoma gjumi; 3 banjo ; Garazh per 3 makina dhe disa ballkone., 350 M2

Botuar më 21/01/2021
2.000,00 euro/muaj

JEPET ME QIRA VILE 2 KAT NE SELITE

prane rruges kryesore | 283 M2 | 2.000 Euro

Ambieti eshte i ndare ne 2 kate dhe eshte i organizuar: Kati i pare ka sallon ndenje bashke me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi,1 tualet si dhe 1 ballkon Kati i 2 ka sallon ndenje bashke me guxhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet si dhe 1 ballkon mjaft te bollshem, sip, 283 M2, Ambienti jepet me qira komplet ku mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme si call center, laborator etj. [email protected]

Botuar më 21/01/2021
2.000,00 euro
)