Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SARANDE, NE REZORTIN BOUGAINVILLE BAY,

ne dalje te qytetit, buze detit, | 135 M2 | 160 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Vila
Sarande, ne Rezortin Bougainville Bay,, ne dalje te qytetit, buze detit,, 135 M2, 160 euro
Përshkrim

Jepet me qera vile 2 kateshe, e pershtatshme per 4 persona 4+1, sip, 135 M2, kati I: kuzhine e kompletuar + ambient ndenje, tualet, kati II: 2 dhoma, arredim dhe mobilim modern

160,00 euro/ditë

Botuar më 22/06/2019

Telefon