Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEK SHESHI AVNI RUSTEMI NE PAZARIN E RI

Shitet vile e pershtatur per HOSTEL | 116.20 M2 | 220.000 Euro

Vila eshte 2 kateshe dhe parkim 4 makina te vogla ose 2 te medha. Ka nje siperfaqe trualli prej, 116.20 M2, sip. totale ndertim i dy kateve 125.1m, sip.oborri 64.5 m. Me dokumenta te rregullta hipotekore. E rrethuar me porte me vete, me mur, 2 dyer, porte me vete me pult.

Botuar më 19/10/2019
220.000,00 euro

TEK SHESHI AVNI RUSTEMI NE PAZARIN E RI

Shitet vile e pershtatur per HOSTEL, | 116.2 M2 | 220.000 Euro

Vila eshte 2 kateshe dhe parkim 4 makina te vogla ose 2 te medha. Ka nje siperfaqe trualli prej, 116.2 M2, sip. totale ndertim i dy kateve 125.1m, sip.oborri 64.5 m. Me dokumenta te rregullta hipotekore. E rrethuar me porte me vete, me mur, 2 dyer, porte me vete me pult.

Botuar më 19/10/2019
220.000,00 euro

PRANE MEDRESESE, RR. "IBRAHIM BUZHIQI",

nr 55 | 100 M2 | 80.000 Euro

Shitet shtepi 2 kateshe, sip. banimi per secilin kat 72m², me oborr, sip. totale, 100 M2, e rregulluar dhe mobilar. Me hipoteke.

Botuar më 19/10/2019
80.000,00 euro

VILE 3-KATESHE PER SHITJE DON BOSKO PRANE SHKOLLES QAZIM TURDIU, TIRANE.

Don Bosko prane shkolles Qazim Turdiu, Tirane Ofron siperfaqe oborri prej 188.7 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 266.7 m2 | 266.7 M2 | 270.000 Euro

Vila eshte e ndare ne 3 kate si me poshte:Kati 1 organizohet ne sallon te pajisur me oxhak funksional, kuzhine, tualet, corridor, verande.Kati 2 ndahet ne 3 dhoma gjumi, tualet, korridor, 2 ballkone.Kati 3 organizohet ne sallon,dhome gjumi,korridor,tualet dhe ballkon imbyllur me vetrate xhami.Oborrit eshte i mbjelle me peme,lule te ndryshme.Vila ka certifikate terregullt pronesie. sip.ndertimi, 266.7 M2, 3 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, verande, vendparkim, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 18/10/2019
270.000,00 euro

PRANE RRUGES SE DURRESIT

Tek Ministria e Arsimit | 140 M2 | 400 Euro

Jepet me qira apartament 2+1+2 tualete, 140 M2, kati 4.Ndertim I ri me 5 kate.Hyrje e mobiluar me cdo gje cilesore.

Botuar më 18/10/2019
400,00 euro/muaj

SHKOZE

prane NEWS 24 | 315 M2 | 300.000 Euro

Shitet Vile 3 kateshe, 315 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 18/10/2019
300.000,00 euro

PAS KONVIKTEVE TE INXHINIERISE SE NDERTIMIT

fillim rruge | 80 M2 | 6.000 Leke

Kerkohet 1 djale per ndarje qeraje, 80 M2, 2 ambjente, kati 3, 1 banjo, oborr, i mobiluar, aktualisht jeton nje djale

Botuar më 18/10/2019
6.000 leke/person

PRANE SELISE SE BEKTASHINJVE,

BUZE RRUGE KRYESORE | 500 M2 | 270.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe + 1 kat garazhd , me sip. toke, 500 M2, kati 5, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, sip. ndertimi 600m²

Botuar më 17/10/2019
270.000,00 euro

RR. MYSLYM SHYRI

prane shkolles "Faik Konica" | 90 M2 | 350.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, sip. per secilin kat, 90 M2, kati 5, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, Aktualisht me qera 900 Euro. me hipoteke

Botuar më 17/10/2019
350.000,00 euro

RRUGA NAIM FRASHERI

TEK AMBASADA GREKE | 150 M2 | 450.000 Euro

Shitet vile 4 kateshe, 150 M2, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, punime cilesore, me hipoteke

Botuar më 17/10/2019
450.000,00 euro
)