Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PORTA E GJELBËR ËSHTË E POZICIONUAR TE PALLATI I BRIGADAVE, NJË PIKË STRATEGJIKE NË JUG -LINDJE TË QYTETIT. REZIDENCA NGRIHET PRANË AKSIT TIRANË -ELBASAN

dhe ka akses të menjëhershëm nga Unaza e Madhe e cila e lidh dhe me autostradën Tiranë - Durrës brenda 4-5 minutash | 100 M2 | 520.000 Euro

"Porta e Gjelbër" është një rezidencë banimi tërësisht private e cil...

Botuar më 22/02/2020
520.000,00 euro

PRANE TEG-UT

tek Residenca Olive Grove | 150 M2 | 220.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe, me nje ndertim cilesor dhe punime te standarteve te fundit, 15...

Botuar më 22/02/2020
220.000,00 euro

TEK SHESHI AVNI RUSTEMI NE PAZARIN E RI

Shitet vile 2 Kateshe | 116.2 M2 | 242.000 Euro

Ka nje siperfaqe trualli prej, 116.2 M2, sip. totale ndertim i dy kateve 125.1m, me oborr dhe porte me vehte

Botuar më 26/02/2020
242.000,00 euro

OKAZION! NE BABRRU

buze autostrades se re | 600 M2 | 45.000.000 Leke

Shitet shtepi me dy dhoma te ngritura shtepi private 100 m², plus toke, 600 M2, me dokumenta te rregullta, me oborr, vendparkim

Botuar më 26/02/2020
45.000.000 leke

TEK SHESHI AVNI RUSTEMI NE PAZARIN E RI

Shitet vile 2 Kateshe, | 116.2 M2 | 242.000 Euro

Ka nje siperfaqe trualli prej, 116.2 M2, sip. totale ndertim i dy kateve 125.1m, me oborr dhe porte me vehte

Botuar më 26/02/2020
242.000,00 euro

NE BERZHITE

afer autostrades | 350 M2 | 350.000 Leke

Shitet vile, 350 M2, i mobiluar, me hipoteke , dokumenta te rregullta

Botuar më 25/02/2020
350.000 leke

PRANE SHKOLLES SE KUQE

Shkolla e Kuqe | 220 M2 | 1.200 Euro

Ne Tirane prane Shkolles se Kuqe jepet me QERA shtepi 2 kateshe me verande dhe oborr. Shtepia perbehet nga 2 ap 2+1 me sip 110 m2 secili njeri ne katin e pare dhe tjetri ne katin e dyte totalisht te mobiluar.Shtepia ka oborr, vend parkimi.Mund te perdoret dhe per Qender Shoqatash.Cmimi 1.200 euro/muajPer cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 220 M2, 6 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/02/2020
1.200,00 euro/muaj

KOMUNA MULLET,

Daias | 400 M2 | 75.000 Euro

Shitet shtepi private 100m², me sip. totale toke, 400 M2, me hipoteke.

Botuar më 25/02/2020
75.000,00 euro

VISHNJE

Kompleksi Argenta | 150 M2 | 179.000 Euro

Shitet Vile ne Vishnje 2 kate e arreduar me arkitekt cdo gje lux dhe komode .vila perbehet nga kati pare qe organizohet nga salloni ndenjes dhe ambienti i vecant i ngrenies dhe gatimit me fasad xhami qe hapet me pamje relaksuese nga oborri i gjelberuar dhe ne katin e dyte ndodhen 3 dhoma gjumi .te treja me ballkon dhe dhoma e ciftit posedon vaske brenda .vila eshte e shtruar me parket, 150 M2, 5 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 25/02/2020
179.000,00 euro

SELITE, RR. "QEMAL BUTKA",

ne zone te mire | 290 M2 | 85.000 Euro

Shitet shtepi private 2+1+ambient gatimi me vehte sip. ndertimi 100m², sip. trualli, 290 M2, me hipoteke. Totalisht e rikonstruktuar.

Botuar më 25/02/2020
85.000,00 euro

RRUGA PRIZRENI

Institut, Koder-Kamez | 300 M2 | 100.000 Euro

Shitet vile dykateshe, sip. e shtepise 90 m². Kati i 1 holl+banjo, kati i 2 3 dhoma gjumi+banjo, ndertim i ri. Sip. e pergjithshme, 300 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re, Shitet me gjithe mobilje

Botuar më 25/02/2020
100.000,00 euro

RR."4 DESHMORET"

prane Gjimnazit Partizani | 125 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera kati II dhe III i nje vile 3 kateshe, secili kate, 125 M2, i pershtatshem per biznese te ndryshme si: Kopesht, cerdhe, klinik, hotel, zyra kursesh etj. Cmimi ne total

Botuar më 25/02/2020
1.000,00 euro
)