Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ALLIAS

rane Fakultetit te Mjekesise | 70 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, 5 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 24/09/2018
18.000 leke

RR. PRIZRENI

Koder-Kamez, tek rrethrrotullimi i Bathores | 300 M2 | 87.000 Euro

Shitet vile dykateshe, 300 M2, 4 ambjente, totali i kateve 2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: e re, ndertim i ri, banuar vetem prej tre vitesh. Shitet per arsye emigrimi

Botuar me 24/09/2018
87.000,00 euro

NE QENDER TE PESHKOPISE

Xhamia e re, tek bashkia | 240 M2 | 150.000 Euro

Shitet shtepi private, 240 M2, 6 ambjente, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, me garazhd

Botuar me 24/09/2018
150.000,00 euro

TODI SHKURTI

afer kompleksit grand dhe Qs | 145 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera vile, 145 M2, vendparkim, oborr, i mobiluar, 8 dhoma, jepet per arsye emigrimi

Botuar me 24/09/2018
1.000,00 euro

PERBALLE QENDRES TOPTANI,

rrugica e pare, | 170 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera vile 2 kateshe, 170 M2, e rregulluar, me parkim 220m², e pershtashme per biznes privat, banim, etj

Botuar me 24/09/2018
1.200,00 euro

LAPRAKE

500m nga Casa Italia perballe kompleksit Malajzianit, prane kopeshtit te femijeve | 505 M2 | 280.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe,sip ndertimi, kati I, 167m² dhe kati II 198m². Ndertim i ri bashkekohor, projekt per 4 kate. Kati II ka sallon, kuzhine te madhe me minibar dhe oxhak, 3 dhoma gjumi, 2 manjo, korridor, ballkone ne te gjitha dhomat, verande e madhe perpara, instalime ngrohje, plus trrualli me si, 505 M2, Kati i pare ka dy garazhe, pjesa tjeter bosh. Shtepia kufizohet me rrugen dhe kati I dhe oborri perpara mund te shfrytezohet per aktivitet tregtar

Botuar me 23/09/2018
280.000,00 euro

OKAZION PER NJE INVESTIM QE JA VLEN! SHITET VILE 3-KATESHE NGJITUR NE KODREN E DIELLIT,

tek Eleonora, sip. trualli 275m², me oborr (parkim) para 170m². | 343 M2 | 340.000 Euro

Sip. totale ndertimi, 343 M2, Ndertim me punime shume cilsore, gjelberim, ajer i paster dhe larg zhurmave. Vila ndodhet ne kryqezim e cila mund te perdoret per banim dhe bisnes.

Botuar me 23/09/2018
340.000,00 euro

RR. "ALI DEMI",

NË SHKOZË | 140 M2 | 80.000 Euro

Shitet shtëpi private 2-katëshe, 140 M2, 9 ambjente, kati 2, 2 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, me 2 dyqane, vend për parkim, oborr 700m².

Botuar me 23/09/2018
80.000,00 euro

NE FUND TE RRUGES "DON BOSKO",

tek shinat e trenit, | 140 M2 | 200.000 Euro

Shitet shtepi 2 kateshe, 140 M2, 2 banjo, e rregulluar, me parkim personal

Botuar me 22/09/2018
200.000,00 euro

KAMEZ

50 m nga rruga kryesore Tirane Shkoder | 100 M2 | 7.000.000 Leke

Jane dy shtepi private 1 kateshe, ndertime te reja, njera me cati, tjetra me tarrace, njera me kollona dhe planifikim per ndertim tre kate, perreth tyre dhe 800 m2 toke , parkim makine ne oborr per 3 makina, hipoteke shtepia dhe toka,, 100 M2, 7 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 5 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re, me avlli dhe porte hekuri, shitet per arsye se banojne me qendrim te perhereshem jashte shtetit

Botuar me 21/09/2018
7.000.000 leke