Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

JEPET ME QERA DITORE PER TURISTA!

Ibe, prane Kame Resort | 65 M2 | 20 Euro

Jepet me qera vile tre kateshe, secili kate, 65 M2, dy kate jane banim dhe kati I gjy...

Botuar më 15/11/2018
20,00 euro/ditë

500M NGA BASHKIA KAMEZ,

tek rethrrotullimi | 500 M2 | 180.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, sip.totale, 500 M2, me sistem ngrohje me gaz dhe kaldaj, me pa...

Botuar më 12/11/2018
180.000,00 euro

NE HAMALLAJ,

GJIRI I LALZIT | 132 M2 | 175.000 Euro

Ne nje kompleks cilesore, Vile dy kate ne ndertim e siper, 2+1+1+2banjo+verande, toke 430 m2. Perfundon Dhjetor 2018, 132 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 16/11/2018
175.000,00 euro

NE MJULL – BATHORE

5 min nga TEG, 15 min nga qendra e Tiranes | 503 M2 | 450.000 Euro

Vile ne karabina 3 Kateshe + Bodrumi me toke 670 m2 + 46 m2 sip. te perbashketa, 2 parkime ne bodrum, ambient ndenje, kuzhine + ngrenie vec, 4 dhoma gjumi, garderbobe, 4 banjo, ambiente zyre/studio, ambient pritje, dhome lojrash, ambient per fitness, dhome teknike, Lavanderi, oxhak, verande + ballk, 503 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 16/11/2018
450.000,00 euro

NE LUNDER

NE KOMPLEKSIN “LONG HILLS” | 250 M2 | 480.000 Euro

Shitet vile cilesore me dy kate, 4 dhoma, gatim-ngrenie vec, ndenje vec, garderobe, 3 banja, 2 veranda, oborr 400 m2. Vend per parkim. Çmimi me gjithe mobilimin luksoz. Me hipoteke, 250 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 16/11/2018
480.000,00 euro

NE LUNDER, PRANE TEG-UT

Ne nje kompleks cilesor | 320 M2 | 510.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe teper cilesore, 4 dhoma, ndenje vec, gatim-ngrenie vec, garderobe, 3 banja, fitnes, studio, depo, verande e mbuluar, oborr 550 m2 i sistemuar, pergol, sistem ngrohje-ftohje me ciller, panel diellor. Parkim per 4 makina. Cmimi gjithe mobilimin teper cilesor. Me hipoteke, 320 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 16/11/2018
510.000,00 euro

PRANE SHESHIT “AVNI RUSTEMI

TE PAZARI I RI | 102 M2 | 190.000 Euro

Shitet vile (bashkangjitur) 2 kate, 2 dhoma, gatim-ngrenie-ndenje, 2 banja, toke 116 m2. Parkim. Me hipoteke, 102 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 16/11/2018
190.000,00 euro

NE HAMALLAJ,

GJIRI I LALZIT | 170 M2 | 245.000 Euro

Ne nje kompleks cilesore, Vile dy kate ne ndertim e siper, 4+1+1+2banjo+verande, toke 550 m2. Perfundon Dhjetor 2018, 170 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 16/11/2018
245.000,00 euro

NE HAMALLAJ,

GJIRI I LALZIT | 152 M2 | 210.000 Euro

Ne nje kompleks cilesore, Vile dy kate ne ndertim e siper, 3+1+1+3banjo+verande, toke 500 m2. Perfundon Dhjetor 2018, 152 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 16/11/2018
210.000,00 euro

NE HAMALLAJ,

GJIRI I LALZIT | 132 M2 | 183.000 Euro

Ne nje kompleks cilesore, Vile dy kate ne ndertim e siper, 2+1+1+2banjo+verande, toke 400 m2. Perfundon Dhjetor 2018, 132 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 16/11/2018
183.000,00 euro

TE GJIRI I LALZIT

NE KOMPLEKSIN “LURA 1” | 100 M2 | 120.000 Euro

Vile skiera ne dy kate me 2+1+1+2banjo, 30 m2 verande + 150 m2 toke. Me hipoteke, 100 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 16/11/2018
120.000,00 euro

KOMBINAT,

buze rruge, | 110 M2 | 100.000 Euro

Shitet vile tre kateshe, 110 M2, e pershtatshme per zyra

Botuar më 16/11/2018
100.000,00 euro