Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

QERET

plaxhe | 300 M2 | 250.000 Euro

Vile me sip trualli 300m2 dhe sip ndertimi 300m2 i mobiluae me hipotek.vije e dyte nd...

Botuar më 03/08/2020
250.000,00 euro

SELITË

Tiranë | 530 M2 | 180.000 Euro

Shitet vilë e pozicionuar në zonë me akses në rrugën kryesore. Vila ka organizim shumë të mirë dhe komod. Me hipotekë. Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni!, 530 M2, totali i kateve 3, 3 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Sipërfaqe ndërtimi 280 m2, truall 250 m2, garazhd.

Botuar më 06/08/2020
180.000,00 euro

TEK FRESKU

Afer restorant Fresku | 270 M2 | 500 Euro

Jepet me qera vile me lulishte 300 m2 , parking privat , e pajisur ne cdo detaj , preferohen te huaj , ne vile perfshihen 2 dhoma gjumi ne katin 2 + tualet , kati i 3 ka holl bashke me kuzhinen + tualet + dhome gjumi dhe 85 m2 ballkon, 270 M2, i mobiluar, Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e poshte shenuar

Botuar më 05/08/2020
500,00 euro/muaj

SELITE

Rr.e Zallit | 720 M2 | 400.000 Euro

OKAZION!!!Shiten 2 vila.Vila e pare eshte e ndertuar ne 3 kate me sip.142m2 per cdo kat dhe ka sip.totale 426m2.Vila eshte totalisht e perfunduar.Vila e dyte eshte me te njenjten sip.e paperfunduar.Sip.totale e truallit eshte, 720 M2, Disponojne dokumenta te rregullta pronesie.

Botuar më 05/08/2020
400.000,00 euro

LAGJIA "ALI DEMI",

tek fusha | 180 M2 | 144.000 Euro

Shitet shtepi private, kati i pare 200 m² magazine me cmim 1200 euro m², kati i dyte me dy hyrje (2+1 dhe 1+1) dhe kati i trete jane banim, 180 M2, 1 banjo, oborr, te mobiluara. Me certifikat pronesie. Shtepia eshte ne gjendje shume te mire

Botuar më 05/08/2020
144.000,00 euro

KODRA E PRIFTIT

3 minuta larg club Venu | 202 M2 | 800 Euro

Vile per Qera te Kodra Priftit. Me siperfaqe totale 202m2 eshte e organizuar ne tre dhoma gjumi, papafingo, soxhorno, tre tualete, verande dhe oborr me siperfaqe 100m2. Vila eshte pjeserisht e mobiluar dhe mund te behet mobilim shtese ne varesi te klientit. Ka sistem kondicionimi me kondicioner. Vila disponon dhe garazhd ne katin -1. Ka pamje te lire, drite dhe diell pjesen me te madhe te dites, 202 M2, totali i kateve 3, 3 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 05/08/2020
800,00 euro/muaj

RR. "ALI DEMI",

NË SHKOZË | 200 M2 | 110.000 Euro

Shitet shtëpi private 2-katëshe, sip ndertimit, 200 M2, 2 banjo, me dy dyqane, 400 m toke ne total, me dokumenta te rregullta

Botuar më 05/08/2020
110.000,00 euro

RR. 5 MAJI

poshte Tregut te Medresese, afer Shkolles Tirana Jone | 50 M2 | 25.000 Leke

Jepen me qera 2 hyrje 1+1, secila, 50 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 04/08/2020
25.000 leke

PRANE QENDRES TEG,

kompleksi I vilave Colombo 2 | 400 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera vile me sip. 3 kateshe, 400 M2, Ndertim I ri, e kompletuar dhe e mobiluar ne menyre moderne, e pajisur me sisteme ngrohje ftohje + oxhak. Vila ka edhe bahce me peme frutore + 2 vende parkimi. Preferohen te huaj

Botuar më 04/08/2020
2.000,00 euro/muaj

TE UNAZA E RE

Afer sheshit Shqiponja | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1 te nje vile private, 60 M2, i mobiluar

Botuar më 04/08/2020
20.000 leke/muaj

RRUGA E ELBASANIT

Rr.Vehbi Hoxha | 90 M2 | 350 Euro

Jepet kati i 4 i nje vile per qira jepet e mobiluar sic shihet dhe ne foto. Zona ku gjendet vila ofron qetesi dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme. Vila ofron pamje shume te bukur te zones. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi., 90 M2, Per cdo informacion me te detajuar ose nje vizite ne prone mund te kontaktoni Xhulio Popa

Botuar më 04/08/2020
350,00 euro
)