Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PORTA E GJELBËR ËSHTË E POZICIONUAR TE PALLATI I BRIGADAVE, NJË PIKË STRATEGJIKE NË JUG -LINDJE TË QYTETIT. REZIDENCA NGRIHET PRANË AKSIT TIRANË -ELBASAN

dhe ka akses të menjëhershëm nga Unaza e Madhe e cila e lidh dhe me autostradën Tiranë - Durrës brenda 4-5 minutash | 100 M2 | 520.000 Euro

"Porta e Gjelbër" është një rezidencë banimi tërësisht private e cil...

Botuar më 22/02/2020
520.000,00 euro

FARKE

Ne rezidencen Akacia Hills | 550 M2 | 1.300.000 Euro

Shitet vile 4 kateshe, sip. trualli 550 m²+170 m² ambjentet e perbashketa perfshire nje fushe tenisi. KAti nentoke 155 m². Garazh per 2 makina, lavanteri, dhome gjumi, vinoetke, home theatre dhe 1 dhome teknike, banjo. kati 0 - 157 m², dhome ndenje-ngrenie, kuzhine, depo, banjo, studio. oxhak funksional. Kati I -120 m², dhome+banjo, 2 dhoma gjumi me banjo, veranda e lidhur me 2 dhomat e gjumit, 550 M2, kati nen cati 120m², i organizuar si nje master bedroom me nje walking closet 20 m², banjo, verande me pamje te mrekullueshme te Dajtit. Sistem ngrohje qendrore me chiller

Botuar më 28/02/2020
1.300.000,00 euro

FARKE

Ne rezidencen Akacia Hills | 550 M2 | 5.000 Euro

Jepet vile 4 kateshe, sip. trualli 550 m²+170 m² ambjentet e perbashketa perfshire nje fushe tenisi. KAti nentoke 155 m². Garazh per 2 makina, lavanteri, dhome gjumi, vinoetke, home theatre dhe 1 dhome teknike, banjo. kati 0 - 157 m², dhome ndenje-ngrenie, kuzhine, depo, banjo, studio. oxhak funksional. Kati I -120 m², dhome+banjo, 2 dhoma gjumi me banjo, veranda e lidhur me 2 dhomat e gjumit, 550 M2, kati nen cati 120m², i organizuar si nje master bedroom me nje walking closet 20 m², banjo, verande me pamje te mrekullueshme te Dajtit. Sistem ngrohje qendrore me chiller

Botuar më 28/02/2020
5.000,00 euro

KORCE RR. GJON E NDRECI PENDAVINJI

Cezma e AMZOS, Korce | 530 M2 | 285.000 Euro

Shitet Vile, 530 M2, 12 ambjente, totali i kateve 4, 4 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, 4 ballkone, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, e veshur me shtrese termo izoluse e rivleresuar ne vitin 2015 me cmimin shteteror

Botuar më 27/02/2020
285.000,00 euro

BERAT

(Gjashtkac), Lagjia Clirim | 330 M2 | 180.000 Euro

Shitet shtepi Private me Truall (Bace dhe Oborr), 330 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 3 ballkone, tarrace, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Kati i I-re 150m² dhe kati i II-te 180m². Kati i I-re eshte bosh, i dyti i mobiluar. Dyqani eshte i shkeputur nga shtepia. Ndertesat jane me certifikat pronesie

Botuar më 27/02/2020
180.000,00 euro

RR. HAJDAR TAFA

ne Selite | 266 M2 | 220.000 Euro

Shitet vile 2 kate +papafingo, 266 M2, me gjith truall eshte 550m², me dokumenta te rregulta, me hipoteke. Nuk bashkepunoj me agjensi

Botuar më 27/02/2020
220.000,00 euro

NE IBE,

prane shpelles se Pellumbasit | 50 M2 | 500 Euro

Jepet me qera vile 2 kateshe, secili kat me sip., 50 M2, i mobiluar, e rrethuar me 1.300m² toke e mbjelle me peme. Mund te jepet e gjithe vila ose pjeserisht. Preferohen te huaj.

Botuar më 27/02/2020
500,00 euro

TEK ZOGU ZI, RR. "AT ZEF PLLUMBI",

ne zone te mire | 85 M2 | 30.000 Leke

Jepen me qera 2 hyrje 1+1, kati I dhe II i nje vile i nje vile 2-kateshe, sip. per secilin kat, 85 M2, kati I e mobiluar dhe kati II pjeserisht e mobiluar. Me vend parkimi per makine, uje dhe drita 24h. Kati I jepet me qera 35.000 leke dhe kati II

Botuar më 27/02/2020
30.000 leke

SHKOZE

RRUGA AGUSH GJERGJEVIZA | 145 M2 | 300.000 Euro

Shitet shtepi private 3 katshe, 145 M2, Me dokumenta te rregullta, me 306m² toke, vendparkim

Botuar më 27/02/2020
300.000,00 euro

KOMBINAT

ne Sharr | 225 M2 | 70.000 Euro

Shitet shtepi private 3+1, 225 M2, sip. trualli 221m², te rregulluara. Dokumenta te rregullta.+3 garazhe

Botuar më 26/02/2020
70.000,00 euro

RR. “ARTAN LENJA”

400m poshte zjarrfiksave, nr.81 | 130 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera kati II i nje shtepie private 3-kateshe, jepet per familjare te huaj ose shqiptare, 130 M2, 3 dhoma e kuzhine, vetem kuzhina e kompletuar, dhomat bosh, me parkim

Botuar më 26/02/2020
35.000 leke
)