Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

QERET

plaxhe | 300 M2 | 250.000 Euro

Vile me sip trualli 300m2 dhe sip ndertimi 300m2 i mobiluae me hipotek.vije e dyte nd...

Botuar më 03/08/2020
250.000,00 euro

RR. “FERIT XHAJKO”,

perballe restorant Durresit | 105 M2 | 300 Euro

Jepet me qera dublex 2+1, kati II dhe III i nje vile 3 katshe, e mobiluar ne menyre bashkohore, 105 M2, 2 banjo, kondicioner, dhomat e gjumit te shtruara me parket.

Botuar më 06/08/2020
300,00 euro

ISH FUSHA E AVIACIONIT

prane zojes se keshillit te mire shitet vile | 167 M2 | 230.000 Euro

167 M2, ndertes 2 kate + 400m² truall°E mobiluar °Mundesi financimi me nje parapagese prej 69.000 euro dhe me pas 800 euro ne muaj

Botuar më 06/08/2020
230.000,00 euro

RR. "RIZA CEROVA"

prane Medresese | 100 M2 | 260.000 Euro

Shitet shtepi 2 kateshe, secili kate, 100 M2, plus oborr 130m. me hipoteke.

Botuar më 06/08/2020
260.000,00 euro

FIER

lagja Afrimi i ri | 700 M2 | 5.000.000 Leke

Shitet shtepi dy kateshe, 700 M2, 2 banjo, 1 ballkon, kati I bodrum, kati II, 4 dhoma, korridor, oborr, me hipoteke, garazhd. Shitet ose kembehet me ap. ne Tirane

Botuar më 06/08/2020
5.000.000 leke

SELITË

Tiranë | 530 M2 | 180.000 Euro

Shitet vilë e pozicionuar në zonë me akses në rrugën kryesore. Vila ka organizim shumë të mirë dhe komod. Me hipotekë. Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni!, 530 M2, totali i kateve 3, 3 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Sipërfaqe ndërtimi 280 m2, truall 250 m2, garazhd.

Botuar më 06/08/2020
180.000,00 euro

TEK FRESKU

Afer restorant Fresku | 270 M2 | 500 Euro

Jepet me qera vile me lulishte 300 m2 , parking privat , e pajisur ne cdo detaj , preferohen te huaj , ne vile perfshihen 2 dhoma gjumi ne katin 2 + tualet , kati i 3 ka holl bashke me kuzhinen + tualet + dhome gjumi dhe 85 m2 ballkon, 270 M2, i mobiluar, Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e poshte shenuar

Botuar më 05/08/2020
500,00 euro/muaj

SELITE

Rr.e Zallit | 720 M2 | 400.000 Euro

OKAZION!!!Shiten 2 vila.Vila e pare eshte e ndertuar ne 3 kate me sip.142m2 per cdo kat dhe ka sip.totale 426m2.Vila eshte totalisht e perfunduar.Vila e dyte eshte me te njenjten sip.e paperfunduar.Sip.totale e truallit eshte, 720 M2, Disponojne dokumenta te rregullta pronesie.

Botuar më 05/08/2020
400.000,00 euro

LAGJIA "ALI DEMI",

tek fusha | 180 M2 | 144.000 Euro

Shitet shtepi private, kati i pare 200 m² magazine me cmim 1200 euro m², kati i dyte me dy hyrje (2+1 dhe 1+1) dhe kati i trete jane banim, 180 M2, 1 banjo, oborr, te mobiluara. Me certifikat pronesie. Shtepia eshte ne gjendje shume te mire

Botuar më 05/08/2020
144.000,00 euro

KODRA E PRIFTIT

3 minuta larg club Venu | 202 M2 | 800 Euro

Vile per Qera te Kodra Priftit. Me siperfaqe totale 202m2 eshte e organizuar ne tre dhoma gjumi, papafingo, soxhorno, tre tualete, verande dhe oborr me siperfaqe 100m2. Vila eshte pjeserisht e mobiluar dhe mund te behet mobilim shtese ne varesi te klientit. Ka sistem kondicionimi me kondicioner. Vila disponon dhe garazhd ne katin -1. Ka pamje te lire, drite dhe diell pjesen me te madhe te dites, 202 M2, totali i kateve 3, 3 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 05/08/2020
800,00 euro/muaj

RR. "ALI DEMI",

NË SHKOZË | 200 M2 | 110.000 Euro

Shitet shtëpi private 2-katëshe, sip ndertimit, 200 M2, 2 banjo, me dy dyqane, 400 m toke ne total, me dokumenta te rregullta

Botuar më 05/08/2020
110.000,00 euro
)