Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. “TRE VELLEZERIT KONDI”,

midis Vilave Amerikane dhe Gjermane, prane Qytetit Studenti, | 380 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera vile 3-kateshe. aktualisht hostel me 28 shtreter gati per pune ose bizn...

Botuar më 23/05/2018
2.000,00 euro

RR. “DON BOSKO”,

pa shkuar te pallatet e Vizion Plus, | 150 M2 | 7.000.000 Euro

Shitet Vile 4 kateshe,sip.truallit 240 m², brenda kesaj sip. eshte ndertuar, kati perdhe sip 125 m² i pershtatshem per aktivitet, tre kate banim secili kat me vete, ne nje ap ka nje aneks dhome ndenje, tre dhoma gjumi, tre tualete, nje ballkon sip e çdo kati, 150 M2, Dy kate dhene me qera, per te huaj. 480 Euro nje kat. Çmimi kat perdhe 1800 Euro/m².Dokumenta te rregullta, çertifikate pronesie dhe leje ndertimi. Trruallit 300 Euro/m², cmimi ap.

Botuar më 28/05/2018
7.000.000,00 euro/m2

RR. BESIM ZYMA

perballe Spitalit Pediatria QSUT | 100 M2 | 190.000 Euro

Shitet shtepi private, 251 m² sip totale dhe 100 m² sip banimi, 100 M2, 2 banjo, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, oborr, me certifikate pronesie

Botuar më 28/05/2018
190.000,00 euro

INSTITUT BUJQESOR

Jepet me qera shtepi private | 110 M2 | 15.000 Leke

Oborr 90m², pjeserisht e kompletuar, 110 M2, Shitet 30.000 Euro qera

Botuar më 28/05/2018
15.000 leke

KOMBINAT,

PRANE XHAMISE, RRUGE KRYESORE | 120 M2 | 75.000 Euro

Shitet shtepi private 2 dhoma+sallon, koridor, parabanjo, ballkon i madh, 120 M2, 2 banjo, depo, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, me termoizolim, garazh 30 m², sip toke 300 m² me hipotek, pus, sistem kaldaje, cati. Mundesi pagese edhe me keste, mundesi per biznes

Botuar më 27/05/2018
75.000,00 euro

PRUSH

Kombinat | 120 M2 | 170.000 Euro

Shitet vile 4 kateshe, siperfaqe banimi 509m²siperfaqe trualli 300m². Kati I magazine + parkim (115m²). Kati II banim 2+1, me shkalle te vecanta, 120 M2, kati III dhe IV dubleks, 140m² secili kat per banim. Ndertim i kohes me standarte. Trualli dhe objekti me hipoteke

Botuar më 27/05/2018
170.000,00 euro

GOLEM, ISH KAMPI RINIA,

shitet vile III kateshe | 100 M2 | 179.900 Euro

Kati I me verand hyrje me vehte, kati II dhe III me ballkon dhe hyrje me vehte, secili kate, 100 M2, me oborr, vend parkimi per makine, e kompletuar totalisht, çertifikat pronesie toke dhe ndertimi, me rivleresim

Botuar më 27/05/2018
179.900,00 euro

50M NGA URA E INSITUTIT BUJQESOR, TIRANE

50m nga Ura e Insitutit Bujqesor, Tirane | 160 M2 | 100.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe, kati i pare garazhd, kati i dyte 2+1, me 2 ballkone, oborr. Ne proces legalizimi, ndertuar mbi shtepine e hipotekuar., 160 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 27/05/2018
100.000,00 euro

RR."5 MAJI"

afer Concord Center | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera shtepi private, 2+1, 100 M2, oborr, bosh

Botuar më 26/05/2018
20.000 leke

YRSHEK

tek Pasqyrat | 140 M2 | 150.000 Euro

Shitet shtepi private, 140 M2, + 500m² toke. Me hipoteke

Botuar më 26/05/2018
150.000,00 euro

LAPRAKË

Vilë në Laprakë | 580 M2 | 150.000 Euro

Vila ndodhet në një zonë të qetë dhe të sigurt. Është 2 katëshe, dhe disponon një oborr të bollshëm të mbjellë me pemë decorative. Te dy katet jane te përshtatshme për banim, dhe jane te organizuar me sallonin,ambjentin e gatimit,2 dhomat e gjumit,2 tualete dhe ballkone, 580 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 26/05/2018
150.000,00 euro