Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

QYTETI STUDENTI

Rr. "Pjeter Budi" | 130 M2 | 92.000 Euro

Shitet kati III i nje vile papafingo 3+1, 130 M2, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, me hipoteke.

Botuar më 10/12/2019
92.000,00 euro

NE NJE FSHAT TE TIRANES,

12 min larg nga TEG | 196 M2 | 200.000 Euro

Shitet vile 3-kateshe, sip. ndertimi, 196 M2, oborr me pus, sip. toke 850m², ambiente me mobilim dhe arredim bashkohor, vile e siguruar me kamera. Me hipoteke. E pershtatshme per bujtin ose restorant jashte Tirane

Botuar më 10/12/2019
200.000,00 euro

SHKOZE

Uzina Traktori | 210 M2 | 48.000 Euro

Shitet shtepi private nje kateshe, 210 M2, ap.2+1, e kompletuar, me hipoteke te rregullt. 48.000 E i disk

Botuar më 10/12/2019
48.000,00 euro

FIER

lagja Afrimi i ri | 700 M2 | 5.000.000 Leke

Shitet shtepi dy kateshe, 700 M2, 2 banjo, 1 ballkon, kati I bodrum, kati II, 4 dhoma, korridor, oborr, me hipoteke, garazhd. Shitet ose kembehet me ap. ne Tirane

Botuar më 10/12/2019
5.000.000 leke

RRUGA KAVAJES

pas Volkwsagen | 240 M2 | 375.000 Euro

Shitet shtepi private me sip. totale, 240 M2, Me hipoteke.

Botuar më 10/12/2019
375.000,00 euro

RR. "KAVAJES", NGJITUR ME MURIN E AMBASADËS GJERMANE,

në vend të siguruar me roje | 550 M2 | 800.000 Euro

Shitet vile e vjeter 3 kateshe me hipoteke: 6 ap. 3+1, sip, 550 M2, E pershtatshme per ndertim hoteli, vile, etj. Dokumenta të rregullta trualli e ndërtimi me hipoteke te vjeter (pronë e trashëguar)

Botuar më 10/12/2019
800.000,00 euro

YRSHEK,

ngjitur me kliniken e syve Uzllova, | 1.500 M2 | 220.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe: 3 dhoma gjumi, 3 banjo, 3 sallone, garazh, ballkone, sip. ndertimi 309m², punime te kohes, me sip. toke te lire, 1.500 M2, Me hipoteke, çertifikate pronesie.

Botuar më 10/12/2019
220.000,00 euro

BABRRU,

qender, | 137 M2 | 100.000 Euro

Shitet vile, 137 M2, me hipoteke. Totalisht e rregulluar dhe mobiluar

Botuar më 10/12/2019
100.000,00 euro

RRUGA ALI PASHE GUCIA, YRSHEK, TIRANE

Yrshek qender, afer autostrades Tirane - Durres, 2 minuta ne kembe nga shkolla e mesme | 475 M2 | 237.500 Euro

Shitet Vile 3 kateshe, 475 M2, 6 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, e ndare ne 5 hyrje, dhe me parkim. Shkolla, dyqanet etj per nevojat e dites jane shume afer. Ideale per familije ose per biznes qeraje. Me hipoteke

Botuar më 10/12/2019
237.500,00 euro

RRUGA E TELEFERIKUT

prane policise bashkiake | 94.9 M2 | 100.000 Euro

Shitet shtepi private, 94.9 M2, truall 284.7m², me hipoteke

Botuar më 09/12/2019
100.000,00 euro
)