Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KUZUM BABA VLORE

Kuzum Baba VLORE | 150 M2 | 75.000 Euro

SHITET shtepi 150 m2 e vendosur ne nje truall prej 225 m2 ne Certifikate Pronesie dhe...

Botuar më 26/10/2021
75.000,00 euro

PLAZH DURRES

Plazh Durres | 294 M2 | 260.000 Euro

Në Plazhin e Durrësit pas Postës Shqiptare SHITET Vilë 2 kate me sip 294 m2, trua...

Botuar më 20/10/2021
260.000,00 euro

NE PEZE HELMES,

Shitje | 340 M2 | 420.000 Euro

Vile ne shitje me sip, 340 M2, Me Sip trualli 800m2. Me dokumenta te rregullta pronesie.Me pishine personale.Kompletim super cilesor.

Botuar më 27/10/2021
420.000,00 euro

SHKOLLA E BASHKUAR, MBAS KONVIKTIT TE MJEKESISE,

Shitje | 78 M2 | 49.000 Euro

Shesim apartament 2+1. Sip, 78 M2, Kati 5. Pallat ekzistues me hipoteke. Apartament i restauruar dhe kompletuar totalisht.

Botuar më 27/10/2021
49.000,00 euro

VILE ME QERA/SHITJE TEK KOMUNA E PARISIT PRANE QENDRES KRISTAL NE TIRANE (ID 4251102)

Komuna e Parisit, prane Qendres Kristal | 420 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera Vile 3-kateshe, siperfaqe totale 420 m², 140 m² per secilin kat, bosh, mobilim i ri, Vila ndahet ne tre kate, kati i pare eshte i organizuar ne sallon te bollshem me oxhak, verand, ka hyrje me vehte dhe te perbashket, lidhet nga brenda me shkalle.......Jepet me qera 1500 euro. Gjithashtu dhe shitet 600.000 euro., 420 M2, Property ID : 4251102 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
1.500,00 euro

FRESK

Prane Instituti i Sigurisë Ushqimore dhe Veterinarisë | 200 M2 | 400 Euro

Jepet me qira vile 2-kateshe me oborr dhe parkim.Kati i dyte organizohet ne 2 dhoma gjumi dhe tualet.Kati i trete organizohet ne sallon, ambient gatimi, dhome gjumi, tualet dhe verande. Vila ka oborr perpara dhe mundesi parkimi per 2 makina. Preferohen familjare., 200 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/10/2021
400,00 euro/muaj

KSAMIL

KSAMIL | 650 M2 | 550.000 Euro

Shitet hotel ne Ksamil me sip.trualli 650 m2.Hoteli eshte i organizuar ne 2 kate me sip.ndertimi 350 m2.Ka 10 dhoma,recepsion,ka dhe pishine.Me sip, 650 M2, 10 ambjente, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Disponon certifikate pronesie.

Botuar më 27/10/2021
550.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE TEK KODRA E PRIFTIT

Rruga Zana Floqi | 223 M2 | 20.000.000 Leke

Shtepi Ne Shitje me Hipoteke:kati i pare 2+1+1 banjo+garazh, kati i dyte 3+1+2 banjo, secili kat ka hyrje me vete, 223 M2, totali i kateve 2, 3 banjo, ngrohje/ftohje, 2 ballkone, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/10/2021
20.000.000 leke

VILE ME QERA/SHITJE TEK KOMUNA E PARISIT PRANE QENDRES KRISTAL NE TIRANE (ID 4251102)

Komuna e Parisit, prane Qendres Kristal | 420 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera Vile 3-kateshe, siperfaqe totale 420 m², 140 m² per secilin kat, bosh, mobilim i ri, Vila ndahet ne tre kate, kati i pare eshte i organizuar ne sallon te bollshem me oxhak, verand, ka hyrje me vehte dhe te perbashket, lidhet nga brenda me shkalle.......Jepet me qera 1500 euro. Gjithashtu dhe shitet 600.000 euro., 420 M2, Property ID : 4251102 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
1.500,00 euro

VILE NE SHITJE - VILAT GJERMANE

Vilat Gjermane | 380 M2 | 480.000 Euro

Shitet Vile 4-katshe, prane Vilave Gjermane.Vila ka siperfaqe 380 m2 dhe eshte e organizuar nga sallon, kuzhine, 5 dhoma gjumi, garderobe, biblioteke+zyre, 3 banja, nje verande e bukur dhe e bollshme 40 m2 ne katin e siperm me fushepamje dhe diell, 2 ballkone.Kati i 1 eshte garazhdi i pershtatshem deri ne 3-4 makina.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor., 380 M2

Botuar më 27/10/2021
480.000,00 euro

VILE PER SHITJE NE RRUGEN RIZAT CEROVA NE TIRANE (ID 4151058)

Tek Rruga Rizat Cerova | 159.9 M2 | 170.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe me siperfaqe totale banime 159.9 m² dhe me magazinen e perfshire. Vila eshte e mobiluar dhe eshte mundesi e shkelqyer investimi per shkak te pozicionit gjeografik qe disponon. Vila disponon dokumentacion te rregullt.Cmimi 170000 euro, 159.9 M2, Property ID : 4151058 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
170.000,00 euro

VILE NE SHITJE PRANE AMBASADES AMERIKANE NE TIRANE (ID 4151045)

Prane Ambasades Amerikane ne Tirane | 510 M2 | 699.000 Euro

Shitet Vile 3-Kateshe me Garazh dhe TruallSiperfaqe Trualli : 385 m²Siperfaqe Kati I : 162.9 m²Siperfaqe Kati II : 177.7 m² SIPERFAQE TOTAL BANIM : 510.9 m²Siperfaqe Kati III: 170.3 m²Siperfaqe Kati Nentoke 86.8 m², 510 M2, Property ID : 4151045 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
699.000,00 euro
)