Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. “ALI SHEFQETI”

poshte News 24 | 240 M2 | 5.500.000 Leke

Shitet shtepi private +oborr, 240 M2, Cmimi

Botuar me 20/09/2018
5.500.000 leke

RR. “ALI DEMI"

Shkoze | 63 M2 | 3.500.000 Leke

Shitet 2+1,Kati I dhe II, 63 M2, bosh. Me hipoteke.

Botuar me 20/09/2018
3.500.000 leke

OKAZION!!! RRUGA SHEFQET KUKA

KEYQEZIMI QE DEL TE FRESKU | 140 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera vile 4 kateshe, 140 M2, i mobiluar

Botuar me 20/09/2018
1.000,00 euro

DURRES, SHKOZET

Prane shkolles Hasan Koci | 300 M2 | 17.000.000 Leke

Shitet vile 2 kate, 300 M2, 2 ambjente, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Kati i pare garazhd dhe market. Kati i dyte ambjent banimi

Botuar me 20/09/2018
17.000.000 leke

VILAT GJERMANE

tek Vodafone | 130 M2 | 1.400 Euro

Jepen me qera tre kate vile e pershtatshme per cerdhe kopesht. Cdo kat ka 4 dhoma, sip e nje kati eshte, 130 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar me 20/09/2018
1.400,00 euro

BUDULL (KOMUNA BUBQ), RRETHI KRUJE

4 km larg nga aeroporti Nene Tereza | 160 M2 | 55.000 Euro

Shitet Vile 2 kateshe, 160 M2, 6 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re, me oborr dhe avlli bashke me 1 dylym e 300 m toke. Me hipoteke e leje legalizimi

Botuar me 20/09/2018
55.000,00 euro

PETRELE

Mullet | 1.000 M2 | 8.000.000 Leke

Shitet shtepi e vjeter dy kateshe, 1.000 M2

Botuar me 20/09/2018
8.000.000 leke

"KOMUNA PETRELE",

fshati Daijas | 1.300 M2 | 5.500.000 Leke

Shitet shtepi private e vjeter, 1.300 M2

Botuar me 20/09/2018
5.500.000 leke

RR. “DON BOSKO”,

pa shkuar te pallatet e Vizion Plus, | 150 M2 | 142.500 Euro

Shitet Vile 4 kateshe,sip.truallit 240 m², brenda kesaj sip. eshte ndertuar, kati perdhe sip 125 m² i pershtatshem per aktivitet, tre kate banim secili kat me vete, ne nje ap ka nje aneks dhome ndenje, tre dhoma gjumi, tre tualete, nje ballkon sip e çdo kati, 150 M2, Dy kate dhene me qera, per te huaj. 480 Euro nje kat. Çmimi kat perdhe 1800 Euro/m².Dokumenta te rregullta, çertifikate pronesie dhe leje ndertimi. Trruallit 300 Euro/m², cmimi ap.

Botuar me 20/09/2018
950,00 euro/m2

TEK MISTO MAME,

shitet | 43 M2 | 30.000 Euro

Shtepi private 1+1+aneks, 43 M2, me opborr para, totalisht e rregulluar. Me hipoteke.

Botuar me 20/09/2018
30.000,00 euro