Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

500M NGA BASHKIA KAMEZ,

tek rethrrotullimi | 500 M2 | 180.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, sip.totale, 500 M2, me sistem ngrohje me gaz dhe kaldaj, me pa...

Botuar me 12/11/2018
180.000,00 euro

RR."KAVAJES"

prane Kishes Katolike, | 130 M2 | 800 Euro

Jepet me qera Vile 3 kateshe. Secili kate me sip., 130 M2, + oborr 70m². Bosh

Botuar me 12/11/2018
800,00 euro

RRUGA E DURRESIT

prane ish kafe Flores | 140 M2 | 700.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, secili kat me sip., 140 M2, sip. trualli 240m² , punime cilesore, me hipoteke

Botuar me 12/11/2018
700.000,00 euro

BLV. ZOGU I

ngjitur me fakultetin e shkencave | 45 M2 | 150.000 Euro

Shitet shtepi e vjeter private me sip trualli 180m² dhe ndertim, 45 M2

Botuar me 12/11/2018
150.000,00 euro

BLLOKU I AMBASADAVE

ne zone te mire | 500 M2 | 450.000 Euro

Shite vile 3 kateshe, 500 M2, i mobiluar, ndertim i ri i 2013

Botuar me 12/11/2018
450.000,00 euro

SHITET KOMPLEKSI REZIDENCIAL “SAVO” NE GOLEM

300 m nga deti | 1.700 M2 | 1.300.000 Euro

Truall per zhvillim 1.700m2. Vila “A” , Vila “V” Godine sherbimesh. Siperfaqe per parkim. Kabine elektrike 20 kv. Rrethim total. Rruge e brendshme Trotuare dhe gjelberim. E shtruar me beton. Me rrjet, kanalizime e puseta per energjine si dhe ujerat e bardha dhe te zeza. Me leje ndertimi. Leja per r, 1.700 M2, gjendja: shume e mire

Botuar me 12/11/2018
1.300.000,00 euro

NE VENDIN TURISTIK IBE

prane Kame Resort | 65 M2 | 20 Euro

Jepet me qera vile tre kateshe, secili kate, 65 M2, dy kate jane banim dhe kati I gjysem bodrume, komplefuar totalisht me kushte bashkohore te kohes, me 1300m² baçe me peme frutore. I pershtatshem per te huaj ose turista.

Botuar me 12/11/2018
20,00 euro

RRUGA PRINC VIDI

ISH FABRIKA E TULLAVE | 193 M2 | 58.000 Euro

Shitet shtepi tre kateshe, 193 M2, i mobiluar, gjendja: e mire, 421m² bosh me dokumenta

Botuar me 12/11/2018
58.000,00 euro

PRANE RRUGA URA

tek disheza | 150 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera vile dy kateshe, secili kate, 150 M2, I kompletuar kati I.

Botuar me 12/11/2018
30.000 leke

RR. ROBERT ZHVARC

tek Komuna e Parisit prane shkolles At Zef Pllumbi | 240 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera Vile tre kateshe, 240 M2, 3 banjo

Botuar me 12/11/2018
2.000,00 euro/muaj

500M NGA BASHKIA KAMEZ,

tek rethrrotullimi | 500 M2 | 180.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, sip.totale, 500 M2, me sistem ngrohje me gaz dhe kaldaj, me panel diellor, mundesi banimi per dy familje, e kompletuar, me grila dhe dritare dopio xham, me hipoteke te rregullt.

Botuar me 12/11/2018
180.000,00 euro