Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NE QENDER TE KAMZES

Rruga Skenderbeu, 100 m nga rrethrrotullimi | 100 M2 | 160.000 Euro

Shitet godine me dy kate, secili kat nga, 100 M2, e pershtatshme per biznes. Me hipoteke.

Botuar më 20/05/2018
160.000,00 euro

RR. KONGRESI I LUSHNJES

mbrapa Mondial | 350 M2 | 525.000 Euro

Shitet shtepi private, 350 M2, truall, me certifikate pronesie te dyja, e pershtatshme per cdo lloj hotelerie ose veprimtarie

Botuar më 20/05/2018
1.500,00 euro/m2

TIRANE

Rruga e Elbasanit | 170 M2 | 600 Euro

Vila është e pozicionuar te Rruga e Elbasanit përballë Sofrës së Ariut ngjitur me Rezidencën Amerikane., 170 M2, kati 4, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Hyrje më vete • E investuar me gips • Hidroizolim • Termoizolim • Kondicionim • Kushte maksimale sigurie

Botuar më 19/05/2018
600,00 euro/muaj

LAPRAKË

te rrethi | 580 M2 | 120.000 Euro

Shitet Vile, 580 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/05/2018
120.000,00 euro

RR. "HAKI STERMILLI",

Kombinat, | 100 M2 | 6.500.000 Leke

Shitet shtepi private, 100 M2, 3 ambjente, 1 banjo, gjendja: e mire, me dokumenta te rregullta,

Botuar më 19/05/2018
6.500.000 leke

RR. "STAVRI THEMELI",

pas qendres "Globe" | 30 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje vile, 30 M2, 3 ambjente, kati 3, 1 banjo, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 19/05/2018
20.000 leke/muaj

SUPER CMIM!!! SHITET SHTEPI PRIVATE ME HIPOTEKE! DURRES, PLAZH, TEK PISTA ILIRIA,

ngjitur me Kavalishencen, | 60 M2 | 100.000 Euro

Shiten 2 hyrje 2+1/secila ngjitur me njera-tjetren ne shtepi private me hipoteke, sip. per secilen, 60 M2, kati 1, oborr me gjelberim, me sip. toke te lire 160m². Me hipoteke. (ose kembehen me 2 ap. ne Tirane)

Botuar më 19/05/2018
100.000,00 euro

DURRES

afer Spitalit dhe Rajonit te Policise, tek Cezma e Ferrit, me pamje nga deti dhe nga Qyteti | 307 M2 | 120.000 Euro

Shitet shtepi private 2 kateshe, 307 M2, ne ndertim e siper. Kati 1, vetem kollona. Kati 2, i ndare ne 3+1, i suvatuar. Me hipoteke. Themele per 5 kate

Botuar më 19/05/2018
120.000,00 euro

TRE VLLEZERIT KONDI

afer vilave Amerikane | 300 M2 | 3.000 Euro

Jepet me qera vile 4 kateshe, 300 M2, 7 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me verande , me oborr , kati i 4 papafingo ,

Botuar më 18/05/2018
3.000,00 euro

JEPET ME QERA VILE/RRUGA ISLAM ALLA

rruga kavajes & m.shyri | 190 M2 | 1.500 Euro

Vile dy kateshe , e mobiluar, me parket, gjithe kohes me rezidente te huaj., 190 M2, 12 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 6 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, depo, oborr, i mobiluar

Botuar më 18/05/2018
1.500,00 euro/muaj