Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA E VJETER TIRANE-ELBASAN

40 minuta nga Tirana | 450 M2 | 1.500 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Vila
Rruga e vjeter Tirane-Elbasan, 40 minuta nga Tirana, 450 M2, 1.500 euro i diskutueshem
Përshkrim

Jepet me qera vile 3 kateshe me siperfaqe ndertimi, 450 M2, dhe siperfaqe banimi 300m2. Punime cilesore bashkekohore. Mes gjelberimit, me oborr te rrethuar, me pishine, se sistem ngrohje, ftohje, me parkim. Super mobilim, e sapo ndertuar.

1.500,00 euro/muaj

Botuar më 10/06/2019

Telefon