Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA VASIL NOÇKA

Ish Dogana e Vjeter , Terminali i Autobusave 500 metra posht. | 300 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera vile, 300 M2, 3 ambjente, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, tarrace, verande, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire, oborr per 2 vende parkimi dhe baçe

Botuar më 04/07/2020
20.000 leke/muaj

NE NJE FSHAT TE TIRANES,

12 min larg nga TEG | 196 M2 | 170.000 Euro

Shitet ose jepet me qera vile 2-kateshe+papafingo, sip. ndertimi, 196 M2, oborr me pus, sip. toke 850m², ambiente me mobilim dhe arredim bashkohor, vile e siguruar me kamera. Me hipoteke. E pershtatshme per bujtin ose restorant jashte Tirane

Botuar më 03/07/2020
170.000,00 euro

UNAZA E RE

tek Astiri, tek dy rretherrotullimet | 160 M2 | 800 Euro

Vile 3kate, me hipotek,kati 1, i ndertuar me te gjitha standartet europiane, sistem kondicioneri,sistem aspirimi,shtrim parket, muret veshje kapot, i mobiluar dhe funksional per kopsht. Ambienti i pershtatshem dhe per zyra. Vila ofron oborr. Vila vec katit te par sipas nevojes ofron ambiente shtes, 160 M2, sallon ndenje

Botuar më 03/07/2020
800,00 euro

QYTET STUDENTI

RRUGA ARBEN BROCI | 130 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 130 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 03/07/2020
30.000 leke

SELITE

RR.e Zallit | 720 M2 | 400.000 Euro

Shiten 2 vila.Vila e pare eshte e ndertuar ne 3 kate me sip.142m2 per cdo kat dhe ka sip.totale 426m2.Vila eshte totalisht e perfunduar.Vila e dyte eshte me te njenjten sip.e pa perfunduar.Sip.totale e truallit eshte, 720 M2

Botuar më 03/07/2020
400.000,00 euro

BULEVARDI ZOGU I

TEK FARMACI KLARA | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepen me qera dy kate te nje shtepie, 60 M2, vendparkim, i mobiluar

Botuar më 03/07/2020
30.000 leke

NE ZONEN E FRESKI

pa vajtur te restroranit | 270 M2 | 450 Euro

Jepet me qera dupleks pjese e nje Vile me hyrje oborr totalisht me vete, apartamenti eshte kati i 2 dhe i 3 ku perfshihet 1 sallon, 3 dhoma gjumi 2 tualete, verand ne 2 katet, obor personal, Parkim. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me mobilim cilesor ne te gjitha detajet., 270 M2, 2 banjo, ngrohje/ftohje, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 03/07/2020
450,00 euro/muaj

TEK PALLATI ME SHIGJETA

Afer | 70 M2 | 19.000 Leke

Jepet me qera kati i 2 i nje shtepie private, 70 M2, i mobiluar, Uj drita 24 ore

Botuar më 03/07/2020
19.000 leke/muaj

SHITET: SUPER VILË 2 KT+ KT -1 /KOMPLEKSI "ACASIA HILLS"

Mjull Bathore Kompleksi "Acasia Hills" | 296 M2 | 425.000 Euro

Vila ndodhet në Kompleksin Rezidencial “Akacia Hills ”të zonën së Farkës.Një kompleks prestigjoz,një nga zonat më në zhvillim të periferisë së Tiranës e tillë që ofron pamjet e natyrës përreth saj me ajrin e pastër. e preferuar nga të huajt, 296 M2, 12 ambjente, totali i kateve 3, 4 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 03/07/2020
425.000,00 euro

UNAZA E RE,

Astiri, | 80 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera vile kati III i nje vile 3-kateshe, sip., 80 M2, bosh, uje 24 ore. Parkim per makine 2 poste

Botuar më 03/07/2020
18.000 leke
)