Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

NE RRUGEN KRYESORE “SADIK PETRELA”

ne krahun e majte te rrugices “Kristo Dako”, e aksesueshme nga te dyja keto rruge | 325 M2 | 390.000 Euro

Shitet shtepi private 1 kateshe, sip.banimi 119.3m sip.oborri 205.7m². Total sip., 3...

Botuar më 17/03/2019
390.000,00 euro

KAMEZ

prane shkolles 9 vjecare 100 vjetori | 200 M2 | 7.500.000 Leke

Shitet vile 2 kateshe, 200 M2

Botuar më 26/03/2019
7.500.000 leke

KORCE

perballe mobileri Ermik, Dishnice | 150 M2 | 45.000 Euro

Shitet vile, 150 M2, 6 ambjente, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e re, Shtepia e paperfunduar ende, trualli ne te cilin eshte ndertuar 477m2,

Botuar më 26/03/2019
45.000,00 euro

LAGJIA 24 MAJI

ne Vlore | 120 M2 | 50.000 Euro

Shitet shtepi private 1 kateshe, 120 M2, toke 1000m², me dokumenta te rregullta

Botuar më 26/03/2019
50.000,00 euro

FRESKU

Fresku TV 2000 | 95 M2 | 110.000 Euro

Ne Tirane ne zonen e Freskut prane TV 2000 SHITET shtepi private me siperfaqe 95 m2 dhe 400 m2 truall. Shtepia ka 3 dhoma gjumi, dhome ndenje dhe nje tualet. Zona e qete, ajri i paster. Disponon Certifikate PronesieCmimi 110.000 euroPer cdo informacion kontaktoni ne:Cel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail, 95 M2, 4 ambjente, totali i kateve 1, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, verande, vendparkim, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 26/03/2019
110.000,00 euro

RR. SHABAN BARDHOSHI

Kombinat | 87 M2 | 5.500.000 Leke

Shitet shtepi private, 87 M2, + 150m² + nje dyqan i vogel 18m², me dokumenta te rregullta

Botuar më 26/03/2019
5.500.000 leke

LAPRAKE

500m nga Casa Italia perballe kompleksit Malajzianit, prane kopeshtit te femijeve | 505 M2 | 280.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe,sip ndertimi, kati I, 167m² dhe kati II 198m². Ndertim i ri bashkekohor, projekt per 4 kate. Kati II ka sallon, kuzhine te madhe me minibar dhe oxhak, 3 dhoma gjumi, 2 manjo, korridor, ballkone ne te gjitha dhomat, verande e madhe perpara, instalime ngrohje, plus trrualli me si, 505 M2, Kati i pare ka dy garazhe, pjesa tjeter bosh. Shtepia kufizohet me rrugen dhe kati I dhe oborri perpara mund te shfrytezohet per aktivitet tregtar

Botuar më 26/03/2019
280.000,00 euro

LAGJIA 13, PLAZH

tek ish frigoriferi | 200 M2 | 50.000 Euro

Shtepi private 2-kateshe, 200 M2, 9 ambjente, totali i kateve 2, 2 banjo, 5 dhoma gjumi, tarrace, gjendja: e mire, me dokumenta te rregullta.

Botuar më 26/03/2019
50.000,00 euro

PRANE SELISE SE BAKTASHINJVE,

BUZE RRUGE KRYESORE | 500 M2 | 270.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe + 1 kat garazhd , me sip. toke, 500 M2, kati 5, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, sip. ndertimi 600m²

Botuar më 26/03/2019
270.000,00 euro

DURRES, LAGJIA 8,

rr. "Hajdar Demiri" shitet vile | 580 M2 | 110.000 Euro

580 M2, 2 banjo, htepi 2-kateshe, kati I garazhe, kati II per banim, me sip. toke 580m², sip. ndertimi 120m², me dokumenta te rregullta, tapi.

Botuar më 26/03/2019
110.000,00 euro

RR. MYSLYM SHYRI

prane shkolles "Faik Konica" | 90 M2 | 350.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, sip. per secilin kat, 90 M2, kati 5, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, Aktualisht me qera 900 Euro. me hipoteke

Botuar më 26/03/2019
350.000,00 euro