Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SUKTH,DURRES

Sukth | 280 M2 | 150.000 Euro

Shitet vila, teresisht e re,3 kate banim ,secili kat 90m2,i komletuar,me oborr,me hipoteke,shitet per arsye emigrimi, 280 M2, totali i kateve 3, tarrace, verande, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar me 26/09/2018
150.000,00 euro

RRUGA KUVAJTIT

TE PALLATI BRIGADAVE, | 28 M2 | 6.000 Leke

Jepet per ndarje qeraje 1 dhome me dy krevate, 28 M2, 2 banjo, e kompletuar dhe e rregulluar. Vetem per meshkuj

Botuar me 26/09/2018
6.000 leke/person

RRUGA SABAUDIN GABRANI

mbrapa tregut industrial | 154 M2 | 5.000.000 Leke

Shitet shtepi private nje kateshe. Shtepia 70m2 dhe gjithe trualli me gjithe shtepi, 154 M2, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, me certifikate pronesie

Botuar me 26/09/2018
5.000.000 leke

KOMBINAT

TEK ZJARRFIKESJA | 110 M2 | 1.100.000 Leke

Shitet vile tre kateshe, secili kat, 110 M2, dokumenta te rregullta, +300 m² toke

Botuar me 26/09/2018
1.100.000 leke

ARAPAJ DURRES,

Qender Administrative Rrushbull | 750 M2 | 62.000 Euro

Shitet shtepi (250 m2) + toke, 750 M2, 2 banjo, shtepia eshte me dy hyrje, shtepi private.

Botuar me 26/09/2018
62.000,00 euro

JEPET ME QERA VILE 3 KATESHE PER BIZNES OSE BANIM!! RR. “VLLAZEM HUTA”, NR. 101,

mbrapa Ministrise te Jashtme, 50m larg Rajonit te Policise nr. 1, | 200 M2 | 1.100 Euro

Jepet me qera vile 3 kateshe 100m²/cdo kat, 2+1+tualet secili kat, me shkalle te bendshme, oborr rreth, 200 M2, me garazh, ambiente me gjelberim. E pershtatshme per: Shoqata te ndryshme, zyra, hostel, kopesht ose banim.

Botuar me 26/09/2018
1.100,00 euro

GOLEM

tek Pishat e buta | 210 M2 | 180.000 Euro

Shitet Vile 2-kateshe, 210 M2, me 2 hyrje. oborr 800m². Me hipoteke

Botuar me 25/09/2018
180.000,00 euro

LINZE

te zyra e komunes Dajt | 100 M2 | 57.000 Euro

Shitet shtepi private, me 970 m² toke, 100 M2, 6 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, depo, oborr, bosh, gjendja: shume e mire, mund te kembehet me ap ne zonen e Tiranes Re

Botuar me 25/09/2018
57.000,00 euro

RR. "PRENK JAKOVA",

mbrapa pallatit te sportit "Asllan Rusi" (mbrapa Ring Center), | 429 M2 | 20.000.000 Leke

Shitet truall, 429 M2, ndertuar ne te shtepi private + garsoniere, sip. ndertimi 114m². Dokumenta te rregullta hipotekore trualli dhe ndertimit

Botuar me 25/09/2018
20.000.000 leke

RR. “FERID XHAJKO”,

prane Restorant Durresit, | 55 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 1+1, kati II i nje vile tre kateshe,, 55 M2, i kompletuar

Botuar me 25/09/2018
23.000 leke