Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA E ELBASANIT,

prane ambasades Turke dhe sofres Ariut, ne vile private | 56 M2 | 18.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Vila
RRUGA E ELBASANIT,, prane ambasades Turke dhe sofres Ariut, ne vile private, 56 M2, 18.000 leke
1 banjo, i mobiluar
1 ballkon, vendparkim
Përshkrim

Jepet me qera 1+1, 56 M2, 1 banjo, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, verande 40m², garazh, ambiente me gjelberim. Preferohen cift dhe ne marredhenie pune.

18.000 leke

Botuar më 30/06/2020

Telefon
)