Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DURRES

prane Muzeumit | 550 M2 | 660.000 Euro

Shitet vile tre kateshe, sip.ndertimi, 550 M2, oborr perpara, kati I dyqan, I pershtatshem per Bar Restoant Hotel, me hipoteke, e rrethuar me mure, parkim per 10 makina., 550 M2

Botuar më 23/07/2019
660.000,00 euro

DURRES

prane Muzeumit | 550 M2 | 660.000 Euro

Shitet vile tre kateshe, sip.ndertimi, 550 M2, oborr perpara, kati I dyqan, I pershtatshem per Bar Restoant Hotel, me hipoteke, e rrethuar me mure, parkim per 10 makina.

Botuar më 23/07/2019
660.000,00 euro

NE SELITE

rruga : Vangjel Koca | 170 M2 | 20.000 Leke

Jepen me qera 2 hyrje 2+1, 170 M2, te dyja sebashku , 20000 mije leke secila

Botuar më 22/07/2019
20.000 leke/muaj

RRUGA BESA

jepet | 100 M2 | 300 Euro

Me qera kati i II i nje vile, me soxhorno, ballkon, 100 M2

Botuar më 22/07/2019
300,00 euro

UNAZA E RE, POGRADEC

Prane Spitalit te Pogradecit | 200 M2 | 70.000 Euro

Shitet shtëpi 2-katëshe, 200 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, tarrace, vendparkim, bodrum, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Viti i ndërtimit:2000, secili kat me nga 100m²

Botuar më 22/07/2019
70.000,00 euro

LAPRAKE

Rr. Lord Bajron | 300 M2 | 250.000 Euro

Shitet Shtepi private, 300 M2, Me hipoteke

Botuar më 22/07/2019
250.000,00 euro

RRUGA TEFTA TASHKO

tek berberi | 120 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 120 M2, shtepi private. I pershtatshem dhe per biznes

Botuar më 22/07/2019
35.000 leke

VAQARR,

prane burgut, | 160 M2 | 8.000.000 Leke

Shitet vile, 160 M2, Kollona te gatshme per kat te III-te, sip. oborri+bahçe 300m², drita, uje 24/h. Mund te jepet dhe me qera, 10.000 leke secili kat, e legalizuar

Botuar më 22/07/2019
8.000.000 leke

FIER

pas lokalit Ilia, Qafe Koshovice, ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit te Fierit per qetesi dhe argetim | 80 M2 | 4.000.000 Leke

Shitet shtepi private, me hipoteke, 80 M2, 1 banjo, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, +20m² me legalizim. Shitet per arsye migrimi

Botuar më 22/07/2019
4.000.000 leke

YZBERISHT

Tek Reparti 1105 | 100 M2 | 92.000 Euro

Shitet shtepi private, 100 M2, 4 ambjente, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, me dokumenta, shitet per arsye emigrimi

Botuar më 22/07/2019
92.000,00 euro