Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA DUHANAS, BERAT

Ne krah te rruges | 150 M2 | 9000000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Vila
Rruga Duhanas, Berat, Ne krah te rruges, 150 M2, 9.000.000 leke i diskutueshem
5 ambjente, 2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire
2 ballkone, bodrum, depo, tarrace, verande, vendparkim, oborr, kopesht
Përshkrim

Shitet shtepi dy kateshe ne Duhasan te Beratit, shume prane rruges kryesore. Secili prej kateve ka nje sallon te madh dhe 3 dhoma. Godina mund te perdoret dhe per qellime biznesi per shkak te dekorimit te mureve te jashtme. Ka mundesi per ndertimin e nje kati te trete. Perpara shtepise gjithashtu gjendet dhe rreth 2000 metra katror (2 dylym) toke e perdorur deri se fundmi si toke bujqesore., 150 M2, 5 ambjente, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 5 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire, Shtepia eshte ndertuar per t'u perdorur si rezidence familjare dhe toka ka marre perkujdesje afatgjate. Qellimi i shitjes eshte shperngulja jashte shtetit. Cmimi i diskutueshem.

9.000.000 leke

Botuar më 13/08/2019

Telefon
Email