Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

JEPET ME QERA DITORE PER TURISTA!

Ibe, prane Kame Resort | 65 M2 | 20 Euro

Jepet me qera vile tre kateshe, secili kate, 65 M2, dy kate jane banim dhe kati I gjy...

Botuar më 15/11/2018
20,00 euro/ditë

TEG

Vile Teg | 400 M2 | 500.000 Euro

Botuar më 14/11/2018
500.000,00 euro

500M NGA BASHKIA KAMEZ,

tek rethrrotullimi | 500 M2 | 180.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, sip.totale, 500 M2, me sistem ngrohje me gaz dhe kaldaj, me pa...

Botuar më 12/11/2018
180.000,00 euro

INSTITUT,

pas bar Qetesise, | 200 M2 | 85.000 Euro

Shitet 2+1 me hipotek, 200 M2, + dyqan 40 m²

Botuar më 20/11/2018
85.000,00 euro

LAPRAKE

Rr. Lord Bajron | 300 M2 | 250.000 Euro

Shitet Shtepi private, 300 M2, Me hipoteke

Botuar më 20/11/2018
250.000,00 euro

SAUK

pas akademise se policise | 200 M2 | 250.000 Euro

Shitet vile tre kateshe, 200 M2, secili kate 100m², pjeserisht e kompletuar. Me truall 500m²

Botuar më 20/11/2018
250.000,00 euro

TEK 21 DHJETORIT

Prane Hotel Mondial | 130 M2 | 400 Euro

Jepet me qera vile +170 m2 oborr. E pershtatshme per zyra dhe per banim. Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri”e-mail: rexhina.agjensi@yahoo.com. Facebook “Agjensi Rexhina”, 130 M2

Botuar më 20/11/2018
400,00 euro/muaj

FIER

lagja "Afrimi i ri" | 700 M2 | 5.000.000 Leke

Shitet shtepi dy kateshe, kati I bodrum, kati II, 4 dhoma, 2 banjo, korridor, ballkon, 700 M2, 2 banjo, 1 ballkon, oborr, me hipoteke, garazhd. Shitet ose kembehet me ap. ne Tirane

Botuar më 20/11/2018
5.000.000 leke

DURRES, LAGJIA 8,

rr. "Hajdar Demiri" shitet vile | 580 M2 | 110.000 Euro

580 M2, 2 banjo, htepi 2-kateshe, kati I garazhe, kati II per banim, me sip. toke 580m², sip. ndertimi 120m², me dokumenta te rregullta, tapi.

Botuar më 20/11/2018
110.000,00 euro

RRUGA ELBASANIT

afer Ekonomikut, tek nenkalimi i pare vend i qete dhe i sigurt jepet me qera Vile 4k + Papafingo e Re me punime shume cilesore, me pamje te bukur me cati, parket, dopioxham | 1.200 M2 | 5.000 Euro

Me dy sisteme ngrohje e freskimi, obor me lule dhe peme 500 m2, oborr i shtruar me mozaik 500 m2, ndertim 1200 m2, e mobiluar 50 % per banim, 2 WC ne cdo kat, guzhine me furre druri ne oborr, parkim i mbuluar dhe i hapur per 8 makina, uje selite, cistern 8000 Litra, e pershtatshme per Rezidenc Ambasade, Kopesht, Shkolle, Shoqate, Klinike etj. Jepet me qera per arsye emigrimi, 1.200 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 20/11/2018
5.000,00 euro

TIRANE E RE(SELITE)

ish Stacioni fundit afer Shkolles Marlin Barleti | 110 M2 | 99.000 Leke

Jepet me qera Vile 3-Kateshe, pjeserisht e mobiluar, e pershtatshme per banim, Zyra etj, verande,balllkon, garazh, papafingo, 110 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 20/11/2018
99.000 leke

FAKULTETI INXHINIERISE

pas konvikteve | 220 M2 | 180.000 Euro

Shitet vile dy kateshe, 220 M2, vendparkim, oborr, i mobiluar, me panel diellor, mundesi per shtes kati

Botuar më 20/11/2018
180.000,00 euro

RR."HYSNI GERBOLLI"

tek kryqi i kuq Shqiptar | 100 M2 | 280.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, 100 M2, bosh, me hipoteke

Botuar më 20/11/2018
280.000,00 euro