Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

QERET

plaxhe | 300 M2 | 250.000 Euro

Vile me sip trualli 300m2 dhe sip ndertimi 300m2 i mobiluae me hipotek.vije e dyte nd...

Botuar më 03/08/2020
250.000,00 euro

RRUGA "JORDAN MISJA",

ne nje rruge afer me qendren dhe bulevardin e ri | 194 M2 | 32.010.000 Euro

Shitet shtepi private 2 kateshe, kati pare i ndare ne dy shtepia 1+1 (aktualisht te dhena me qera) dhe kati 2 eshte 2+1, mundsi per 3+1 dhe + 2 kate te tjera, 194 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 4 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, 3 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Shtepia eshte me dy kate, kati i pare eshte i ndar ne dy ambjente te cilat jane me qera dhe kati i dyte qe eshte i gjithe bashke. Me oborr dhe parking

Botuar më 11/08/2020
32.010.000,00 euro

MISTO MAME

Rr. Sulo Resuli | 65 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne shtepi private, 65 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire, e pershtatshme per 2- 3 persona

Botuar më 11/08/2020
16.000 leke

VAQARR,

prane Kombinatit | 300 M2 | 130.000 Euro

Shitet vile, 300 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 ballkone, vendparkim, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me hipoteke

Botuar më 11/08/2020
130.000,00 euro

VAQARR,

prane Kombinatit | 300 M2 | 130.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe, sip 300, 300 M2, totali i kateve 2, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire, e hipotekuar. Ne gjendje shume te mire.

Botuar më 11/08/2020
130.000,00 euro

NE QERRET

,Kompleks vilash, | 350 M2 | 240.000 Euro

Shitet vile dhe sip ndertimi 200 m². Me hipoteke. Punime dhe kompletim super cilesore. Me pishine personale, 350 M2

Botuar më 11/08/2020
240.000,00 euro

RR. SULEJMAN DELVINA

prane Clasic hotel | 70 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera kati I i nje vile 2 kateshe, 70 M2, bosh, 2 muajt e pare papagese

Botuar më 11/08/2020
18.000 leke

AUTOSTRADA TIRANE-DURRES

500m ne krahe te QTU-se, prane stacionit te trenit Kashar | 500 M2 | 250.000 Euro

Shitet vile 4 kateshe, 500 M2, kati 4, 5 banjo, 4 ballkone, gjendja: shume e mire, kati I me garazh, sip. kati 90m², dokumenta te rregullta hipotekore si edhe leje ndertimi. E pershtatshme per çdo lloj biznesi(Mundesi per qera 600 Euro/muaj)

Botuar më 11/08/2020
250.000,00 euro

TEK PALLATI ME SHIGJETA

Afer | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera kati i 2 i nje shtepie private, 70 M2, i mobiluar, Uj drita 24 ore

Botuar më 11/08/2020
20.000 leke/muaj

SELITE PRANE AKU, KOLEGJI TURGUT OZAL, SPITALI AMERIKAN 3

Kolegji Turgut Ozal | 180 M2 | 550 Euro

Ne Tirane ne Qytetin e nxenesve, prane AKU, Kolegjit Turgut Ozal dhe Spitalit Amerikan 3 jepet me QERA vile e cila eshte totalisht e mobiluar perbehet nga ambjent ndenje, kuzhine gatimi me vete, 3 dhoma gjumi, 2 tualete,ballkon panoramik dhe ka 2 vende parkimi si dhe oborr te gjelberuar. Zone e qete, ajri i paster.Cmimi 550 euro/muaj. Informacion Cel. 0684109062, E-mail. onlineprona@gmail.com, 180 M2, 5 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 11/08/2020
550,00 euro/muaj

LAPRAKE MBAS SPITALIT USHTARAK

Spitali Ushtarak | 312 M2 | 330.000 Euro

Ne Tirane mbas spitalit ushtarak SHITET vile 2 kate +oborr+papafingo me 312 m2 sip ndertimi dhe 1.000 m2 truall.Kati i 1 sip125 m2 ambjenti gatim+ngrenie+ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe verande e mbuluar.Kati i 2 sip 172 m2 ambjenti gatim + ngrenie + ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor,2 ballkone dhe verande. Cmimi 330.000 euro, Informacion Cel. 0684109062, onlineprona@gmail.com, 312 M2, 8 ambjente, totali i kateve 2, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 5 dhoma gjumi, 3 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 11/08/2020
330.000,00 euro
)