Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. “IRFAN TOMINI”

nr.52, Blloku I vilave Selite, | 500 M2 | 1.300 Euro

Jepet me qera vile tre katgeshe, 12 dhoma, e mobiluar teresisht, me parkim per 4 auto...

Botuar më 15/07/2018
1.300,00 euro

345, SELIMAJ 3505, ALBANIA

Shitet vile 3 kateshe me garazh | 700 M2 | 100.000 Euro

Ne fshatin Selimaj, Peqin shitet nje vile e paperfunduar. Vila ka dy kate me funksion banese, nje kat me funksion garazh dhe catia eshte e shfrytezueshme. Secili kat ka nje siperfaqe prej 240 m², me verande dhe ballkone nga te katerta anet. Se bashku me shtepine shiten edhe 8000 m² toke e mbjelle me pjeshka dhe kajsi. Cmimi i diskutueshem., 700 M2, 3 banjo

Botuar më 16/07/2018
100.000,00 euro

RR. “IRFAN TOMINI”

nr.52, Blloku I vilave Selite, | 500 M2 | 1.300 Euro

Jepet me qera vile tre katgeshe, 12 dhoma, e mobiluar teresisht, me parkim per 4 automjete, sip.banimi, 500 M2, sip.oborri 300m², me gjelberim ku Brenda kesaj hapesire ndodhet nje njesi sherbimi 40m².

Botuar më 15/07/2018
1.300,00 euro

TEK "ALI DEMI",

RR. "DHIMITER KAMARDA", | 240 M2 | 85.000 Euro

Shitet shtepi e vjeter private, sip. totale, 240 M2, 1 banjo, dokumenta te rregullta hipotekore, me çertifikate pronesie. Shitet per arsye emigrimi.

Botuar më 14/07/2018
85.000,00 euro

RR. "ALI PASH TEPELENA"

prane rruges | 100 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera vile 2 kateshe, cdo kat ndarje ne 2+1, secili kat, 100 M2, i mobiluar, uje dhe drita 24h. Per banim dhe zyra

Botuar më 13/07/2018
60.000 leke

FIER

lagja "Afrimi i ri" | 700 M2 | 5.000.000 Leke

Shitet shtepi dy kateshe, kati I bodrum, kati II, 4 dhoma, 2 banjo, korridor, ballkon, 700 M2, 2 banjo, 1 ballkon, oborr, me hipoteke, garazhd. Shitet ose kembehet me ap. ne Tirane

Botuar më 13/07/2018
5.000.000 leke

RR. "SIRI KODRA",

prane ish Punishtes se Pastave, | 300 M2 | 300.000 Euro

Shitet shtepi private 4 dhoma, 2 anekse, oborr, sip. totale, 300 M2, dokumenta te rregullta

Botuar më 13/07/2018
1.000,00 euro/m2

RR. "ILIA SHYTI",

tek Kodra e Priftit, | 650 M2 | 280.000 Euro

Shitet shtepi private, 650 M2, 3 ambjente, kati 1, 1 banjo, gjendja: e mire

Botuar më 13/07/2018
280.000,00 euro

RR."SHABAN BARDHOSHI"

Kombinat | 175 M2 | 200.000 Euro

Shitet shtepi private 1 kateshe, 175 M2, e organizuar ne 2 hyrje 2+1 dhe 3+1, se bashku me nje dyqan. Me hipoteke

Botuar më 13/07/2018
200.000,00 euro

NE MJULL – BATHORE

5 min nga TEG, 15 min nga qendra e Tiranes | 503 M2 | 420.000 Euro

Vile ne karabina 3 Kateshe + Bodrumi me toke 670 m2 + 46 m2 sip. te perbashketa, 2 parkime ne bodrum, ambient ndenje, kuzhine + ngrenie vec, 4 dhoma gjumi, garderbobe, 4 banjo, ambiente zyre/studio, ambient pritje, dhome lojrash, ambient per fitness, dhome teknike, Lavanderi, oxhak, verande + ballk, 503 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 13/07/2018
420.000,00 euro

NE LUNDER

NE KOMPLEKSIN “LONG HILLS” | 250 M2 | 460.000 Euro

Shitet vile cilesore me dy kate, 4 dhoma, gatim-ngrenie vec, ndenje vec, garderobe, 3 banja, 2 veranda, oborr 400 m2. Vend per parkim. Çmimi me gjithe mobilimin luksoz. Me hipoteke, 250 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 13/07/2018
460.000,00 euro